Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Vím, jak vyléčit koronavirus, tvrdí dědička fast foodu KFC. Odborníci se jí vysmáli

Vím, jak vyléčit koronavirus, tvrdí dědička fast foodu KFC. Odborníci se jí vysmáli
Zdroj: Profimedia.cz/Pixabay.com
+ Další 2 fotografie
covid-19
Profesionální celebrita Kaila Methven (28) patří mezi dědičky fastfoodového impéria KFC. Během koronavirové pandemie si ale tak trochu hraje na doktorku a vědkyni v jednom. Na sociálních sítích tvrdí, že našla lék na covid-19. Okamžitě přišla kritika ze strany opravdových odborníků, kteří její chování považují za nebezpečné.

Královna grilovaných kuřat Kaila Methven se zařadila mezi šarlatány, kteří si myslí, že jejich nápady spasí svět. Na Instagramu se nechala slyšet, že ví, jak vyléčit covid-19

“Nejsem doktorka, ale chci pomáhat. Chci zachránit úplně každého. Tohle je podle mého šance na změnu milionů lidských životů,” uvedla Methven na sociální síti. Je skálopevně přesvědčená, že na koronavirus by mohla zabírat bylinka černucha setá, ze které se vyrábí takzvaný olej z černých semen.

“Je mou povinností informovat o tomhle všechny, kteří jsou mezi mými sledujícími,” bila se v hruď.

Kaila: Už to zabralo!

Kaila také uvedla, že bylinný lék už úspěšně použili na předměstí Paříže Prý se díky němu několik lidí zbavilo koronaviru. Jenomže svoje tvrzení nepodložila žádným důkazem.

Z odborných kruhů už se tak ozval nespočet hlasů, podle kterých by se Methven měla radši věnovat tomu, co umí nejlépe. Tedy svojí značce spodního prádla Madame Methven. Vědci jsou přesvědčeni, že nabádání k užívání léku, jehož účinky nejsou dostatečně prozkoumané, je velmi nebezpečné. Zvlášť během pandemie, jež zasáhla celý svět.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy