Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Vilma je zpět! Jana Paulová z filmů Kameňák vycouvala kvůli Pomejemu (†54), do seriálu se vrátila!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 13 fotografií
návrat
Herečka Jana Paulová (64), která v prvních třech snímcích ze série Kameňáků ztvárnila Vilmu Novákovou, se vrací do seriálu. Ve čtvrtém a dalších pokračováních filmové série nechtěla hrát a dokonce Pepanovi poslala žádost o rozvod. Nyní se vrátila do seriálu. Filmy údajně zavrhla především proto, že nechtěla spolupracovat se zadluženým Jiřím Pomejem (†54).

Jana Paulová v prvních třech dílech Kameňáku ztvárnila učitelku Vilmu Novákovou dokonale. Pokud ale bylo něco pro její roli opravdu charakteristické, byl to ranní sex s filmovým manželem Pepanem Novákem v podání Václava Vydry. Na to už se ale Paulová ve svých letech necítila, a tak roli v dalších filmech zavrhla. To ale nebyl hlavní důvod toho, proč nebylo možné ji jako Vilmu nadále vídat.

Server ahaonline.cz před časem přišel s informací, že Jana Paulová nechtěla ve filmech účinkovat především proto, že už nebyly pod záštitou Zdeňka Trošky, ale tehdy velmi zadluženého Jiřího Pomeje. Brala tedy další snímky jako nejisté projekty a Vilmu raději nechala odjet do Austrálie, odkud Pepovi poslala žádost o rozvod.

Do seriálu se vrací především proto, že na něm Jiří Pomeje nespolupracuje. Zda bude mít osmidílný seriál takový úspěch, aby se natočilo i pokračování a diváci se mohli na potřeštěnou Vilmu těšit i nadále, je zatím ve hvězdách.

Související články

Další články