Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vilhelmová si prvenství v Tváři neužila: Všichni ví, že pravým vítězem je Karel Gott!

Vilhelmová je vítěz pouze na papíře.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
Mohl to být obyčejný finálový večer. Ale nebyl. Na pódiu se totiž objevil Mistr. A ten ovládl celou show Tvoje tvář má známý hlas. Karel Gott se v posledních měsících musel vypořádávat s únavou a následky své nemoci. Když ale nastoupil na pódium bylo jasné, že je STÁLE MLÁD!

Duet si Karel Gott (77) zazpíval s Martinem Dejdarem a rozbrečel nejen porotce, soutěžící a fanoušky v hledišti, ale také diváky u televizních obrazovek.

„U nás doma oko nezůstalo suché,“ napsala na FB dojatá paní Zuzana a není zdaleka sama. Karel Gott už svým uměním baví přes 50 let a mnozí na jeho hudbě vyrostli. Jeho vystoupení byla nejsilnějším emocionálním zážitkem. Zvlášť po tom všem, čím si Mistr v posledních měsících prošel. Některými svými snímky děsil svou hubeností, ale teď ukázal, že je stále ve formě a navíc Stále mlád!

Absolutně tak v jeho stínu ostrouhala Tatiana Vilhelmová, která se stala vítězkou třetí řady Tváře. Diváci se totiž nemohli odpoutat od Mistrova vystoupení. V natáčením studiu se dokonce dočkal desetiminutového potlesku ve stoje a nechtěně tak zdržel celé natáčení.

Vilhelmová (38) je z vítězství nadšena a prý nečekala, že by se dostala do finále. Má teď plno nových fanoušků, kteří ji dokonce zastavují i na ulici.

Podle jiných měl ale vyhrát Milan Peroutka, který neměl během celé show jediné slabé vystoupení.

Související články

Další články