Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Vilhelmová s Dykem chtějí holčičku a už na ní pracují: Mají zvláštní fígl!

Táňa vedle svého milovaného Vojty jen kvete.
Zdroj: profimedia
+ Další 4 fotografie
Herečka Tatiana Vilhelmová (39) a hudebník Volta Dyk (32) se doma starají už o tři syny, a aby doma neměli "přechlapíno", rozhodli se, že tentokrát zapracují na holčičce. A mají na to své metody.

Tatiana Vilhelmová je velmi plodná žena, o čemž svědčí i počet dětí, které vychovávají s partnerem Vojtou Dykem doma. Jsou to tři kluci. Tatiana je jakožto žena ve vlastní domácnosti utlačovanou menšinou, a to se teď rozhodla změnit. Chce totiž s Vojtou kromě syna Aloise taky dceru

Vzhledem k tomu, že jejich vztahu na začátku nedával nikdo šanci, je její zpověď o to překvapivější. „Napadlo mě, že bychom měli ještě holčičku a ano, nechávám otevřená dvířka do komůrky,“ prozradila herečka humorné přirovnání v talk show Karla Šípa Všechnopárty.

„Vojta má na to takovou teorii. Aby to byl kluk, musí to mířit rovně a doprava, a aby to byla holka, tak snad jen tak na bříško,“ popisovala jejich metody Táňa. Vilhelmová s Dykem se zřejmě snaží opravdu svědomitě, vzhledem k detailně propracované Vojtově teorii. Tak schválně, kolik se jim nakonec podaří zplodit dcer?

Související články

Další články