Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Vila za miliony, ve které žil a zemřel Luděk Munzar (†85): Víme, kdo je novým majitelem!

Zdroj: Showpix.cz/Mapy.cz
+ Dalších 29 fotografií
Exkluzivně
Luděk Munzar (†85) mysel na všechno! Legendární herec se postaral o to, aby jeho blízcí nepřišli zkrátka. Před smrtí nechal přepsat všechen svůj majetek, kam patří i vila v pražských Modřanech v hodnotě milionů korun. Právě tam v sobotu okolo čtvrté ráno vydechl naposledy. Víme, komu teď dům patří!

Přestože pocházel z jižních Čech, Luděk Munzar zbožňoval Prahu a nejvíc si zamiloval Modřany. Právě tam stojí vila, v níž dlouhá léta žil a v sobotu v brzkých ranních hodinách zemřel. Před nedávnem ji nechal kompletně zrekonstruovat a včas se postaral o její přepsání.

Podle ověřených informací eXtra.cz se novou majitelkou modřanského sídla stala hercova dcera Barbora Munzarová (47). Společně s manželem Martinem Trnavským (48) tam žije už dlouho. A o milovaného tatínka a maminku Janu Hlaváčovou (80) se celou dobu vzorně starala.

Vila je třípatrová a má dvě velké terasy, ze kterých je výhled na okolí. V přízemí se nachází garáž pro jedno auto. Před ní pak stojí kryté parkoviště, kam se vejdou tři vozy. Součástí pozemku s několika vzrostlými stromy je i bazén.

Činžák za 50 milionů

Na dceru Barboru, kterou má s Hlaváčovou, měl Munzar údajně přepsat i řadu dalších svých věcí. Lze tak předpokládat, že na ni přešly závazky za sportovní Mini Cooper. Ten si legenda českého filmu pořídila před necelým rokem, jak jsme zjistili, na operativní leasing. A pokud smlouvou stanovená časová lhůta ještě nevypršela, někdo bude muset auto doplatit. Majetkem Munzarových se však nikdy nestane.

Luděk Munzar byl rovněž předsedou správní rady Nadace Munzarových. Původně nesla jméno jeho zesnulé sestřenice Aleny Munzarové (†88), po její smrti ho nechal vyškrtnout. Přes nadaci vlastnil činžovní dům v Korunní ulici na pražských Vinohradech v hodnotě téměř 50 milionů korun. A ve správní radě s ním seděli jen Munzarová s Trnavským, je tudíž pravděpodobné, že předsedkyní se teď stane právě Barbora. Už v minulosti si přes nadaci dotovali své divadelní aktivity.

Související články

Další články