Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Vila v Monaku a touha po rodině: Daniela Hantuchová je pro Jágra dokonalá partie

Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
múza
Bývalá tenistka, která byla v pondělí nafocena s Jaromírem Jágrem, jak spolu strávili večer a posléze i noc, si své soukromí bedlivě střeží. O svých milencích nikdy nemluvila, zato se ale netajila tím, že by toho pravého už ráda potkala a usadila se. Už nějaký ten pátek totiž šestatřicetileté Daniele Hantuchové tikají biologické hodiny. Bude naše hokejová legenda tím, s kým krásná Slovenka založí rodinu?

Daniela Hantuchová byla svého času pátou ve světovém žebříčku. Je jednou z pěti hráček tenisové historie, kterým se podařilo získat Grand Slam ve smíšené čtyřhře, tzn. vyhrát všechny čtyři největší tenisové turnaje.

I když se sportu úplně nevzdala, po skončení profesionální kariéry několikrát prohlásila, že se cítí konečně svobodně. Daniela se začala věnovat sportovnímu komentování a nyní se mimo jiné živí jako televizní expertka.

Hantuchová, která si tenisem vydělala 10,5 milionu dolarů (250 milionů korun), žila převážně v Monaku. Má za sebou románky s muži velmi zvučných jmen. Rodačka z Popradu v minulosti tvořila pár s italským trenérem fitness Marcem Panichim. Jejími milenci byli i tenisté Feliciano López, Simon Bolelli či nizozemská fotbalová legenda Wesley Sneijder. Nikdy o nich ale oficiálně nepromluvila ani slovo.

V minulosti Daniela nafotila sérii sexy snímků pro sportovní magazín Sports Illustrated. Postavu si udržuje plaváním, lyžováním či golfem. A když chce někoho okouzlit, předvede mu i hru na piano. A jaké jsou její sny do budoucna? „Dvě děti, nejlépe nejdřív chlapec, potom dívka, krásný domek v Toskánsku nebo u moře,“ prozradila před dvěma lety slovenským médiím.

Bude se tento její sen uskutečňovat po boku dobrosrdečného Jágra, který by se také už rád usadil? Hokejoví fanoušci mají jasno, Daniela je přesně ten typ ženy, která by se měla stát paní Jágrovou.

Mohlo by vás zajímat

Další články