Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Vila hříchů Love Island obrazem: Podívejte se, kde budou soutěžící hledat lásku

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
galerie

Už 19. září startuje na Voyo zbrusu nová reality show Love Island, která zaznamenala po celém světě fenomenální úspěch.TElevize Nova poskytla fotky z vily. Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života.

Vila Love Island přináší opravdu velmi luxusní zázemí. Účinkující budou mít možnost využívat obrovský bazén, pergolu, velkou ložnici, společenské místnosti, unikátní kuchyň s výhledem na pobřeží a spoustu dalších příjemných věcí.

Připraveno je zkrátka vše, ať už k odpočinku nebo k aktivnímu trávení času. Zatímco v Česku je reality show horkou novinkou, ve světě slaví u diváků velký úspěch.

"Popravdě jsem byla velmi mile překvapená, jak je vila Love Island prostorná a nádherná! Zažila jsem už hodně luxusních ubytování, ale tohle je úplně jiný level a soutěžící se tu budou mít doslova jako v bavlnce," rozplývá se moderátorka a influencerka Nikol Moravcová.

"Zároveň mají jistotu stále pěkného počasí, takže věřím, že si prodlouží léto se vším všudy a že najdou tu pravou lásku, které šli účastí v této show naproti. Oceňuji jejich odvahu a budu jim držet palce," dodává moderátorka show Nikol.

Zdroj náhledového obrázku a videa: TV Nova pro eXtra.cz

Související články

Další články