Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Viky z MasterChefa se nezdá: Podívejte se, co cudná holka z Moravy ukrývá pod krojem

Zdroj: Archiv Viktorie Hrazdílková
+ Dalších 5 fotografií
odvážná
Soutěžící Viky z MasterChef Česko patří k těm méně výrazným. Soutěží proplouvá celkem bez problémů, umí vařit, je kreativní a často zmiňuje svůj moravský původ. Rodačka z Kyjova, která se ráda hlásí k folklóru, ale není tak nevinná, jak by se mohlo zdát. Na její sociální síti lze objevit sympatickou brunetku i v o hodně odvážnějším modelu než je moravský kroj.

Soutěžící Viky představuje v MasterChefovi typickou dívky z Moravy. Moravský folklór se často odráží v jejích pokrmech a většinou ji za to porota chválí. Viky umí být kreativní, a to nejen v kuchyni. I co se týká focení má velmi plodné nápady...

Co ukrývá pod krojem

Při příležitosti svátku zamilovaných se nechala nafotit v odvážných pózách v rudém krajkovém body. Na snímcích je Viky zatraceně sexy a jen těžko byste na nich hledali tu cudnou dívku z Moravy se staženými vlasy do culíku.

"Červená, čokoláda, růže, romantika... A já," připsala k fotce z postele poseté růžemi. Červená barva patří k jejím oblíbeným. Nejenže odkazuje na již zmíněný moravský folklór, ale podle všeho je Viky i pěkná dračice a rudou barvu nosí celkem často.

Pavlína si na ní smlsla

Ve středeční výzvě Viky snad poprvé v soutěži spadl úsměv, když jí Pavlína přidělila jako surovinu pro vaření uzený bok "Hlavně že stále opakuji, že vařím ráda ze zeleniny," okomentovala na kamery Pavlínin výběr. I se slaninkou si ale nakonec poradila a vyřazovací výzva se jí vyhnula.

V galerii se podívejte na to, jak tato kuchtička umí být sexy...

Související články

Další články