Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Viktor Vincze má Adelu v hrsti. Nic mu neunikne a má pod kontrolou veškeré její příjmy

Jak to mezi sebou mají?
Zdroj: profimedia
+ Dalších 12 fotografií
Viktor Vincze (27) má přehled o veškerých aktivitách a příjmech své drahé polovičky Adely Vinczeové (37). Jen pár měsíců po svatbě si ji pěkně omotal kolem prstu a stal se nejen jejím manželem, ale i osobním právníkem.

Viktor Vincze vyženil kromě půvabné manželky s dokonalou figurou i veškeré její pracovní smlouvy, a tak má přehled o jejích příjmech a stavu jejího konta. Jelikož je Vincze vystudovaný právník, dohání svou praxi právě na smlouvách a kontaktech své pohledné manželky Adely.

Právě díky tomu má Viktor Vincze přehled, kde, kolik a za co vydělala jeho drahá polovička. Manželé před sebou nemají žádné tajnosti, a tak Adela Vinczeová svěřila svůj pracovní plán i veškeré smlouvy, kontrakty a nabídky do rukou svého manžela a nejlepšího přítele.

Moderátor Viktor Vincze vystudoval práva téměř před dvěma lety, a tak má práci i mimo televizní obrazovky. Svůj titul JUDr. tak využívá i na to, aby ochránil svoji milovanou před problémy nebo podvodnými smlouvami.

„Pracujeme v korektním prostředí, ale pokud se se mnou nebo Adelou podepisuje smlouva, je lepší, když je to takzvaně pojištěné," řekl Viktor Vincze Novému Času.

Související články

Další články