Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Viki z Ulice nafotila POŘÁDNĚ ŽHAVÉ FOTKY: Je už lepší modelkou než Rozina?

Tak která je větší kus?
+ Dalších 26 fotografií
Viki s Rozinou v Ulici bojují o každou modelingovou nabídku. Ač je v seriálu více úspěšná vytáhlá blondýnka, tak v reálu je možná více sexy právě brunetka menšího vzrůstu. Viktorie totiž nafotila pořádně svůdné snímky!

Anna Kadeřávková (19) se Sabinou Rojkovou (19) jsou v Ulici nejlepší kamarádky, ale zároveň také sokyně. Bojují totiž o nabídky modelingových agentur. Větší zájem je sice prozatím o Rozinu, ale tomu nemusí být věčně.

Její seriálová kamarádka je totiž také pořádný kus a minimálně mimo Ulici si v kráse mohou zdatně konkurovat. Navíc když Sabina nyní nafotila pořádné sexy snímky, ze kterých se tají dech snad všem teenagerovským chlapcům.

Tak uvidíme, jestli se role v Ulici neotočí a třeba více nabídek najednou nebude chodit Viki. Těžko říct, jak by to Rozina nesla. Zda by dokázala připustit konkurenci, nebo by předvedla závistivou reakci…

Mohlo by vás zajímat

Další články