Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Viki z MasterChefa zhubla, ale přiznala neřesti: I s perfektní postavou si dopřeje kalorickou nálož

Viki z MasterChefa zhubla, ale přiznala neřesti: I s perfektní postavou si dopřeje kalorickou nálož
Zdroj: Viktorie Hrazdílková archiv
+ Dalších 14 fotografií
masterchef
Viktorie Hrazdílková (25) je velkým překvapením v kulinářské soutěži MasterChef. Nejenom že je každým kolem lepší a porotě dokazuje, že má na to stát se vítězkou celé soutěže, ale v poslední době prošla velkou proměnou. Lidé si Viki hodně oblíbili a na rozdíl od jiných soutěžících si na negativní reakce Viki nemůže stěžovat. V rozhovoru pro eXtra.cz usměvavá soutěžící mimo jiné prozradila, že i přes zdravý a vyvážený jídelníček občas zhřeší.

Viktorie Hrazdílková patří mezi nejoblíbenější kuchtíky show MasterChef. Diváci byli donedávna zvyklí na Viki, která měla krásné ženské tvary a plné tvářičky. Tohle už je ale dávno minulostí. Viki na sobě pořádně zamakala a nyní plní sociální sítě svojí proměnou.

„V pubertě se mi začala najednou měnit postava a já začala hodně řešit své tělesné proporce. Tlustá jsem nikdy nebyla, ale ani ne vyloženě hubená. Měla jsem zdravé ženské tvary, postava krev a mlíko, ale já si začala připadat tlustá. Zhubla jsem tolik, že se o mě okolí začalo vážně bát. Asi největší strach o mě měla má máma, která mi nakonec pomohla se z anorektického období dostat,“ řekla Viki projektu Selevi.cz.

Viktorie ale nic nepřehání a eXtra.cz prozradila, že občas ráda zhřeší. "Smažený sýr, hranolky a tatarka, taková 'čuňárna'. Jelikož teď ale makám na postavě, smažák si dávám jen výjimečně a za odměnu. Co jsem si ale v dietě hodně oblíbila, tak je má parafráze na vietnamskou tradiční polévku pho."

Na otázku, zda by nějaký pokrm nedala nikdy do úst, měla Viki hned jasno. "Musím se přiznat, že co se jídla týče, hrozně ráda experimentuji a ochutnávám nová jídla. Naštěstí nemám žádnou potravinovou alergii, takže se v podstatě ničemu nebráním."

Pokud by Viktorie vyhrála celou soutěž, k čemuž má dobře našlápnuto, investovala by výhru do svého rozvoje. "Ráda bych se v gastronomii nadále rozvíjela, rozhodně bych tedy investovala velkou část výhry do osobního gastronomického rozvoje. No ale samozřejmě bych hned po výhře pozvala všechny soutěžící včetně porotců k nám na moravský venkov a pořádně je 'po moravsku' pohostila," dodala Viki.

Elizabeth Kopecká klofla slavného herce: Vnadná zpěvačka prozradila detaily seznámení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy