Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Viki z Masterchefa děsí vychrtlou postavou: Koukej přibrat, oplácaná jsi hezčí, vzkazují fanoušci

Viki hodně zhubla.
Zdroj: Archiv Viktorie Hrazdílková
+ Dalších 10 fotografií
kritika
Soutěžící z pořadu MasterChef Viki, na sobě za poslední měsíce hodně zamakala. Zatímco v televizi v rámci předtočených dílů vypadá jako "holka krev a mlíko", aktuálně své fanoušky děsí šlachovitou postavou. Ti jí vzkazují, že se jim mnohem víc líbí v televizi a radí jí, aby už nehubla. Viki se však ve zdravém životním stylu zhlédla a nehodlá s ním přestat. Na jejím těle opravdu nenajdete snad ani gram tuku.

Zatímco v televizi působí jako typická dívka z Moravy, která si občas v jídle ráda zahřeší, dnes byste na jejím těle nenašli ani gram tuku. Viki se kromě oblíbeného vaření vrhla na formování své postavy ve fitku a s výsledky se chlubí na svém YouTube kanále FitViki.

Dřív jsi byla hezčí

Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby už rodačka z Kyjova nepřipomínala jen ramínko na šaty. Z moravského děvčete s baculatějšími tvářemi se proměnila ve vyrýsovanou fitnessku s ostře řezanými rysy ve tváři. Toho si všimli i její fanoušci a rázně ji vzkazují, že dřív jí to slušelo mnohem víc.

"Hubená vypadáte v obličeji tak nějak zvláštně...za mě lepší, zdravější, veselejší výraz určitě "předtim"," podotkla fanynka Lucie, se kterou souhlasily desítky dalších. "Jste moc sympatická, pěkná ženská, ale proboha, už nehubněte...," píše další a jak je vidět, poznámky tohoto typu buď dělají Viki dobře anebo je úplně ignoruje, jelikož na žádnou z nich nereaguje.

Má svůj cíl

Usměvavá brunetka, kterou označují dokonce už za anorektičku, si jde tvrdě za svým a nekouká se napravo, nalevo a už vůbec neposlouchá, co jí kdo říká. Viki se na svém instagramovém profilu, kde láká na hubnoucí vlogy, svěřila, že při výšce 170 cm váží 60 a půl kilogramů. To na anorexii rozhodně nevypadá. Viki má jistě zdravou stravu v malíku a tak nehrozí, že by sklouzla k hladovění, i přesto ale někteří zvedají varovný prst...

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy