Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Viki z MasterChefa 2020 kritizují kvůli anorexii: Škarohlídům poslala jasný vzkaz

Viki z MasterChefa 2020 kritizují kvůli anorexii: Škarohlídům poslala jasný vzkaz
Zdroj: Viktorie Hrazdílková archiv
+ Dalších 11 fotografií
rozhovor
Viktorie Hrazdílková (25) patří mezi nejoblíbenější a nejusměvavější soutěžící z kulinářské show MasterChef Česko, která má za sebou letní pauzu a příští týden se mohou diváci těšit na zbrusu nové díly, na jejichž konci se dozvíme, kdo získá titul MasterChef 2020. Viki je sice podle řady lidí žhavým adeptem na vítěze, ale někteří si stále neodpustí řešit její váhu. Na začátku byla pro některé oplácaná a nyní to podle jejich úsudku zase hraničí s anorexií. Samotní finalistka si ale z takových komentářů na sociálních sítích nic nedělá a redakci eXtra.cz prozradila, čím to je, že se dostala do tak skvělé formy.

Viktorie Hrazdílková, které už niky neřekne jinak než Viki stále bojuje o titul MasterChef 2020. Po epizodě, kterou Nova uvedla v premiéře 10. srpna, následovala letní pauza. Soutěžící tak mohli načerpat síly a inspiraci pro další a mnohem náročnější kola.

Usměvavá Viki ale toto léto kvůli pandemii koronaviru nevyrazila nikam k moři a raději zůstala v Česku. "Letos jsem se upřímně kvůli koronaviru bála cestovat. Byli jsme s přítele jak za mojí rodinou, tak za jeho a nechtěli jsme riskovat a někoho ohrozit," prozradila Viktorie redakci eXtra.cz.

Jednou oplácaná, podruhé na hranici anorexie

Jak se říká, nikdy se všem nezavděčíte a Viki o tom ví své. Na začátku soutěže rozhodně nebyla oplácaná, ale měla pěkně tváře a byla typ holky krev a mléko. Během MasterChefa ovšem šla do sebe a podařilo se jí zhubnout pěkných pár kil a výsledek je nepřehlédnutelný.

Změny si samozřejmě všimli i diváci show a někteří z nich se nemohli ubránit nutkání Viki promluvit do duše o tom, že dle jejich uvážení zhubla moc a hraničí to s anorexií.

"Já tyhle komentáře neřeším. Pro někoho je to v pořádku a pro někoho zkrátka ne. Mně jde hlavně o to, abych se já cítila spokojená a to nyní jsem. Mám dostatek energie a je mi zkrátka fajn," řekla půvabná Viki s tím, že na negativní a poučné komentáře o její váze z vysoka kašle.

Recept na vypracované tělo

Viki je pro spoustu lidí vzorem a obdivují ji nejenom za její přívětivou povahu a kulinářské nadání, ale také za to, že se dokázala poprat s vlastním tělem a nespokojeností.

"Já jsem zastánce toho, že psychosomatika je důležitá. Jak se cítíme, tolik toho sníme. Je důležité být v pohodě a já se na to na začátku proměny soustředila. Samozřejmě, že cvičení je nezbytné, ale v závěru jsem přesvědčena o tom, že úspěch je v kombinaci psychického srovnání, zdravé stravy a pohybu," dodala.

Po skončení soutěže se chce Viki gastronomii i nadále věnovat a moc dobře si je vědoma toho, že stále je co zlepšovat. "Myslím si, že rozjíždím hezké projekty. Lidé se vše dozví z mého Instagramu a určitě se mají na co těšit," dodala s úsměvem.

Související články

Další články