Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Víkendový horoskop: Vodnářům hvězdy přejí, Kozorohy čeká transformace

Horoskop na víkend 24. 4. a 25. 4. 2021: Kozorohy čeká transformace
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

O víkendu nás čeká krásné počasí, což přispěje k dobré náladě u všech znamení zvěrokruhu. Některá potřebují odpočívat, některá nabrat sílu na další dny - ale některá i trochu zpomalit a občas mlčet. Už víte, co si pro vás hvězdy přichystaly na víkend od 24. 4. do 25. 4. 2021?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Čeká vás nádherný víkend! Možná se objeví pár neshod v rodinných kruzích, ale vy to hravě zvládnete. Drží se vás energie vašich budoucích plánů na vysněný život. A hvězdy vám v nich velmi přejí. Víkendový tip najdete v galerii!

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Pracujte o víkendu na tom, co chcete zvládnout, a nepolevujte! Máte za sebou těžké časy, které vám sebraly mnoho energie. Bude však líp, a to už brzy! Vytrvejte, Rybičky. Vyplatí se to. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Netlačte ve svém dlouhodobém vztahu tolik na pilu. Možná máte jinou životní rychlost, chcete něco hned. Ale ne vše jde a váš partner už je poměrně nervózní z nátlaku, který na něj vyvíjíte. O víkendu toho zkuste nechat! V galerii najdete, na co se můžete o víkendu těšit.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Zkuste být o víkendu více aktivní a neváhejte k tomu vyburcovat i zbytek rodiny. Sezení doma už bylo dost, vyrazte na výlet! Vyvětráte se, vyčistíte si hlavu. A další týden budete mít energii na vše, na co budete potřebovat. V galerii najdete tip na víkend.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Dbejte o víkendu na svoji stravu, které poslední dobou moc nedáte. Vynechte objednávání jídla, uvařte si něco dobrého a soustřeďte se především na odpočinek. Vaše tělo už opravdu potřebuje novou energii! V galerii najdete, na co se o víkendu můžete těšit.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud vás v poslední době trápilo bydlení a toužili jste po změně, o víkendu budete tuto potřebu mít ještě o něco víc. Zkuste na tu situaci tolik netlačit a dát trochu prostoru tomu, abyste opravdu našli bydlení snů. Na sílu nic nezmůžete. V galerii najdete víkendový tip!

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Občas poradíte líp svým přátelům než sobě. Buďte sami k sobě upřímní a přiznejte si, co opravdu vám momentálně v životě chybí. Jen pokud to budete vědět, můžete to změnit. Víkend je příležitost k hlubokým úvahám. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Vypadá to, že u vás doma zavládne o víkendu konečně klid a druhá polovička vám nebude nic vyčítat. To je příjemná změna, že? Využijte tuhle situaci k tomu, abyste si konečně v klidu promluvili a vyřešili vše k oboustranné spokojenosti. V galerii najdete, na co dalšího se můžete těšit.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Doma vám hrozí nedorozumění! A to buď s partnerem, nebo s potomky. Zkuste občas formulovat to, co chcete, srozumitelně a nechoďte kolem horké kaše. Stejně vidíte, že to k ničemu není. A copak se chcete o víkendu hádat? V galerii najdete, co vám o víkendu pomůže.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Hvězdy si pro vás na víkend nachystaly mnoho milostných hrátek a dobrodružství! Upusťte trochu páru a oddejte se svým nejtajnějším tužbám, užijete si to. I partner bude příjemně překvapený, že s vámi konečně není nuda. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Zkuste o víkendu konečně zapomenout na strach z budoucnosti a pusťte se do všeho s elánem, který je vám vlastní. Váš partner už dlouho čeká, až mu dáte jistotu, že to s ním myslíte vážně. Nepokazte si to. V galerii najdete víkendový tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vypadá to, že o víkendu vám v hlavě bude běhat mnoho černých myšlenek. Pokud vám ve vašem životě cokoliv vadí, vždy máte energii to změnit a začít si tvořit jinou realitu. Síla transformace se vás bude o víkendu držet, využijte toho! Co dalšího vás čeká? Najdete v galerii.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy