Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

Víkendový horoskop: Vodnářům dojde, že se každému nezavděčí, Býci se zbaví starostí

žena, blondýna
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Užijte si krásné a poklidné Velikonoce, které s sebou přinášejí mnoho tradic. Ty vám mohou pomoci dosáhnout vašich snů! Dají vám odvahu, sílu i možná vhled do budoucnosti. Co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu na velikonoční víkend a kdo bude muset mít oči jako ostříž?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Nesnažte se každému zavděčit, stejně to nemá smysl. Žije tak, jak vám je dobře. Žijte slušně, s pokorou a uvidíte, že se nemáte za co stydět. Poznámkami ostatních se vůbec nezabývejte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tajné zprávy s milencem nebo myšlenky na úžasného kolegu? Dejte si o víkendu pozor, ať nezajdete dál, než by bylo žádoucí. Však vy víte, co je pro váš současný vztah nejlepší. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Zkuste být ve svých povinnostech trochu efektivnější, ať stále něco nepřesouváte. Máte potom plnou hlavu starostí, žádný čas na zábavu a vašemu tělu zoufale chybí potřebná péče. V galerii najdete, co s tím.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Měli byste vyrazit s partnerem na skleničku něčeho dobrého, klidně i oběd nebo večeři. Při takových příležitostech je vždy trochu času si popovídat a vyřešit to, co vás tíží. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Můžete žít přesně tak, jak chcete. Už vám nic nebrání a vy to víte. Seberte všechnu odvahu světa a vydejte se na cestu dobrodružstvím, kterou si opravdu zasloužíte. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Udělejte si doma pořádek. Vytřiďte staré věci, vyházejte nepotřebné. Opravdu se vám uleví. Podívejte se však na tradice Velikonoc, ať neuklízíte v den, kdy se to opravdu nemá! V galerii najdete váš tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Vždy se všechno uspořádá tak, aby to bylo ve vašem nejlepším zájmu. Cokoli teď chcete, měli byste tomu dát čas. Tlačit na pilu ničemu nepomůže, naopak by to mohlo věci ještě zpomalit. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nemluvte partnerovi do jeho rozhodnutí, tentokrát vás opravdu nebude poslouchat. Raději se soustřeďte na sebe a na to, co chcete momentálně změnit. Svět vám leží u nohou! V galerii najdete, na co si dát pozor.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jestli máte pocit, že toho pro vaši domácnost přece jen děláte o trochu víc než váš partner, měli byste to řešit v klidu a znovu si promluvit o rozdělení povinností. Pokud rozpoutáte hádku, těžko budete pohodu vracet zpět. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Máte naději získat o Velikonocích zajímavý kontakt, který by vám mohl být nápomocný v dalších pracovních krocích. Rozhlížejte se kolem sebe a vítejte příležitosti, které k vám přicházejí. V galerii najdete, co dalšího pro vás dnes hvězdy mají.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Měli byste přemýšlet, jestli té vaší špatné nálady už nebylo dost. Partnerovi už začíná lézt krkem mít vedle sebe bručouna, který se na nic netěší a nic neocení. Tohle asi nebude cesta, co myslíte? V galerii najdete, co vám udělá radost.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

To, jak žijí ostatní, vás dlouho trápí. Přemýšlíte, proč se tak nemáte také? Uvědomte si, že cesta jednoho nemusí být šťastnou cestou druhého. Raději v meditacích dojděte k tomu, co bude těšit vás. V galerii najdete váš tip.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Eben vzpomíná na hvězdy, se kterými se za roky festivalu setkal: Čím ho ohromil Redford nebo Banderas?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy