Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Víkendový horoskop: Vodnářům bude nakloněn celý vesmír, Raky čekají hádky

Víkendový horoskop pro všechna znamení 2. 4. až 4. 4. 2021: Raky čekají hádky
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro
Na velikonoční víkend 2. 4. - 4. 4. 2021 si pro nás hvězdy přichystaly mnoho dobrého! Podívejte se s námi, co vás tenhle víkend čeká a nemine. První dobré už máme - čeká nás prodloužený víkend! Tak nezapomeňte odpočívat a dbát na své zdraví. Co hvězdy vzkazují jednotlivým znamením?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zpomalte, načerpejte síly a poděkujte nahoru za vše, co vám teď přichází do cesty. Jak jste opustili staré, přichází k vám nové – a to stojí sakra za to! Vy jste víkendoví šťastlivci. Jako by celý vesmír stál při vás. Možná jen do teď čekal, až mu uvěříte. Co se ve vašem životě bude o víkendu dít, na to se podívejte do galerie.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nezapomeňte, že na Velký pátek se uklízet nemá, o víkendu si však udělejte doma trochu prostoru a dejte prostor energii. Traduje se, že pokud do vody přidáte trochu medu a jablečného octa, odstraní to vše zlé u vás doma. Zkuste tak uklidit prach s trochou příměsi lepších zítřků! A do galerie se podívejte na to, co vás čeká dál.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pokud k vám přichází něco nového, dejte tomu prostor. Někdy býváte trochu pesimisté a máte pocit, že místo, na kterém teď stojíte, vám je předurčeno do konce života. Je to však přesně naopak. Místo, kde jste teď, přímo vybízí k dalším krokům. Nebojte se jich. Přinesou mnoho dobrého. Na co si dát pozor, se podívejte o galerie.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Jste poslední dobou trochu zasmušilí, ale vlastně nevíte proč. Délka současné situace na vás dopadá více, než si přiznáváte. Nemusíte být pořád silní a pomáhat všem okolo. Nebojte se sami sobě přiznat, že i vy občas potřebujete nakopnout k nějakému výkonu a čerpat dobrou energii. Podívejte se do galerie na tip pro tento víkend.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Zkuste si o víkendu sepsat pro a proti. Určitě víte, čeho konkrétně by se tento seznam měl týkat. Vypadá to, že hledáte směr a nevíte, kterou cestou se vydat. Hvězdy při vás však stojí, a tak se nebojte, že byste se rozhodli špatně. Stačí, když budete sami sobě stoprocentně důvěřovat. Podívejte se do galerie, co vás o víkendu čeká ve vztahu.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci budou o víkendu hašteřiví a těžko budou hledat pochopení vůči druhým. Pokud má člověk jiný názor, neznamená to, že je automaticky špatný jen proto, že váš názor je jiný. Často zapomínáte na to, že různorodost je zkrátka pestrá a dobrá. Přestaňte řešit hlouposti, už ale opravdu, Raci! A podívejte se do galerie, zda váš víkend bude vášnivý nebo nikoli.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Úspěch je vždy vykoupen závistí od těch, kteří by si ho pro sebe přáli také. Těžko ostatním vysvětlovat, kolik dřiny jste do toho dali a kolik sil vás to stálo. Moudří vědí, že pokud neexistuje nikdo, kdo by vám nezáviděl, děláte něco špatně. Tak to nechte být a užívejte si, co máte. V galerii najdete víkendový tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Víkend přeje splněným snům, tak do toho jděte naplno a nebojte se. Nikdy vám nebude naloženo víc, než sami zvládnete. Možná by vám pomohlo udělat si kolem sebe sociální bublinu a obklopovat se pouze tím, co vám k něčemu je. Zdá se, že poslední dobou ztrácíte čas zbytečně. Podívejte se do galerie, co s tím udělat!

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Běžte na procházku, vnímejte krásy přírody a užívejte si den přesně takový, jaký bude. Někdy si musíte přiznat, že všechny problémy světa nevyřešíte. Pokud má vaše duše syndrom záchranáře, pracujte s ním tak, aby vždy zůstával dostatek energie i pro vás. Často totiž zapomínáte, že byste měli být sami pro sebe na prvním místě. Podívejte se do galerie, co vás o víkendu čeká ve vztahu.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vždy, když něco končí, něco nového začíná. Uzavírá se vám jedna velká životní kapitola a nastává tak prostor pro mnoho dobrého. Pokud máte obavy ze změny a bojíte se riskovat, vězte, že je to naprosto normální obranný mechanismus těla, které se vás snaží chránit. Musíte však věřit sami sobě i tomu procesu. Podívejte se do galerie, co by vám mohlo pomoci.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Využijte víkend k načerpání sil, hned na začátku týdne vás bude čekat důležitý úkol. Neustávejte ve svém snažení a nepolevujte. Máte teď velkou energii ke změnám a k práci na sobě. Pokud to však přeženete, nezbude vám energie na další cestu. Podívejte se do galerie na to, o čem budou Střelci o víkendu přemýšlet.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Veškeré pochyby, které vám teď běhají v hlavě, mají zdroj v přemýšlení ostatních lidí. Nezapomínejte na to, že pokud vám kdokoli cokoli radí, jde pouze o jeho hodnoty a jeho zkušenosti. Ty mohou být naprosto odlišné od těch, které máte vy. V partnerském vztahu zapracujte na jeho kvalitě, poslední dobou to nevypadá dobře. Podívejte se do galerie na to, co s tím.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy