Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Víkendový horoskop: Vodnáři ztratí přátele, Blíženci se budou věnovat studiu a seberozvoji

Horoskop na tento víkend: Vodnáři ztratí přátelé
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Tento týden jsme prožili novoluní ve Vahách, které bylo pro mnoho z nás přelomové. Podívejte se, jak ovlivní nadcházející víkend a co můžete očekávat. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Pokud vám nejsou vaši přátelé už nadále blízcí, nenuťte se do kontaktu s nimi. Každý člověk vedle vás nemusí kráčet celý život. Lidé se mění. Vy také. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte o víkendu průchod svým vášním! Partner čeká, jak ho tentokrát překvapíte. Nemusíte vymýšlet něco, co ještě nezažil. Stačí, když si budete užívat naplno přítomný okamžik. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Pusťte si do svého života trochu energie, nadechněte se. Jediné, co potřebujete, je vykročit vstříc změnám, které tu pro vás jsou. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy o víkendu připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Než se s druhým začnete hádat, vyslechněte si ho. Kompromis není vaše silná stránka a poslední dobou jste až příliš agresivní. Tento víkend to změňte. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Věnujte víkend studiu a seberozvoji. Potřebujete nalézt znovu svůj střed, objevit, co vám v životě schází. Ponořte se do sebe. V galerii najdete, na co si dát tento víkend pozor.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Věnujte víkend setkání s přáteli a hraní deskových her! Udělejte si z volných dní příjemné chvíle, na které budete ještě dlouho vzpomínat. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Podzim je nenávratně tu, je čas na dobrou knihu. Kupte si dobrý čaj, převlékněte si postel a zalezte na celý víkend. Uvidíte, jak přesně tenhle relax tolik potřebujete. V galerii najdete, co vás může překvapit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

O víkendu vás nerozhodí nic! Jste pevní ve svých názorech a vaše okolí to na vás pozná. Nikdo se vám tak nebude snažit radit ani vám cokoliv vyvracet. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Nejlépe vám bude mezi přáteli, vaše rodina je pro vás poslední dobou spíše starost. Nechápete její postoje a uvědomujete si, že si momentálně zkrátka nerozumíte. V galerii najdete víkendový tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zaměřte se na své zdraví. O víkendu si jděte zaplavat nebo zahrát squash. Ženy by si měly dopřát kosmetiku nebo nákup nového oblečení. V galerii najdete, na co si dát o víkendu pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Možná věci nepůjdou podle plánu, budou však mnohem lepší! Nejvíce si užijete čas s partnerem, který pro vás začíná být opravdu vzácný. V galerii najdete, co dalšího vás o víkendu čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Z návštěvy rodiny budete tento víkend poměrně nepříjemně překvapeni. Čekali jste klid a pohodu. Místo toho budete připravovat pohoštění. Až vás z toho rozbolí hlava. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy