Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Víkendový horoskop: Vodnáři se budou flákat, Býkům se vrátí jejich činy

Horoskop na tento víkend: Vodnáři se budou flákat, Býkům se vrátí jejich činy
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
HOROSKOP

Je tu další ještě stále zimní víkend, ačkoli by si mnoho lidí přálo, aby už bylo toto období za námi. Jaro je však pořád daleko. Nezoufejte však a raději si přečtěte, co vás čeká, v našem víkendovém horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Víkend prožijete ve znamení zahálky. Ten minulý jste si zrovna moc nevydechli, a tak máte pocit, že na zasloužený odpočinek máte nárok – a máte pravdu. Jen s tou televizí byste to nemuseli přehánět, lepší by bylo třeba otevřít knihu. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Už zase vás přepadá tíživý pocit, že jde všechno a všichni proti vám. Nepoddávejte se mu, je to jen ve vaší hlavě. Myslete pozitivně a štěstí na sebe nenechá dlouho čekat. Vaše síla je ve vašich činech. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Nezkoušejte se tento víkend vykroutit z akce svého kamaráda či kamarádky, na kterou jste slíbili přijít. Pro vás je to možná jen nepodstatná událost, on či ona si na ní však dali opravdu záležet a mrzelo by je to. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá a tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. Vaše nepěkné chování k někomu blízkému se vám vrátí i s úroky, ale nic jiného jste snad ani nečekali, že? Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Hvězdy tento víkend zvěstují drobné nejasnosti ve vašem milostném vztahu či dokonce vztazích. Je pravděpodobné, že se dostanete do konfliktu s vašimi nejbližšími. Pamatujte, že nic není černobílé a tak horké, jak se zdá. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Odpusťte si tento víkend návštěvu hospody a raději se zamyslete, čím byste mohli potěšit svou rodinu. V poslední době nejste zrovna příkladem pozornosti, a tak s tím raději něco udělejte, než bude pozdě. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se změny, která má o víkendu ve vašem životě nastat. Někdy je zkrátka třeba udělat krok dopředu, i když to může znamenat, že o něco přijdete. Vše má svůj důvod a vy již brzy uvidíte jaký. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop na tento víkend radí nedělat ukvapená rozhodnutí a velké nákupy. Někdo se vás bude snažit obalamutit a oškubat. Nechte si u všeho čas na rozmyšlenou a třeba se i poraďte s někým dalším. Jak se říká, dvakrát měř, jednou řež. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento víkend jste vsadili na postoj "nic neřeším a všechno je mi jedno". Aby taky ne, po tak náročném týdnu, kdy na vás padala jedna stížnost za druhou, ačkoli vy jste za nic nemohli. On po bitvě je každý generál, a tak si z toho nic nedělejte. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

I když cítíte, že je toho na vás v poslední době nějak moc, o víkendu se v tomto ohledu ještě přitvrdí. Nic vám nevychází a všechno jde do kytek. Ale nebojte, za obzorem už pomalu vykukuje slunce a vše se brzy v dobré obrátí. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Tento víkend si nadělíte zasloužený odpočinek. Nemůžete přece stále jen valit na plné otáčky. To však neznamená, že se budete celou dobu válet doma. Vyrazte do přírody na nějaký výlet a užijte si třeba i příjemný čas s přáteli. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nevymlouvejte se na bolest hlavy a vyrazte na rodinnou sešlost, kam jste slíbili přijít. Bratrancovy děti možná nejsou zrovna nejpříjemnější společnost, ale jednou za čas to přece zvládnete přetrpět. Rodina bude za vaši přítomnost ráda. Co dalšího vás o víkendu čeká a nemine, to se dozvíte v galerii.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy