Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Víkendový horoskop: Vodnáři dokončí velké resty, Štíry zradí moderní technologie

žena, léto, brýle
Zdroj: Unplash
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Předposlední květnový víkend roku 2022 je tu! A nebude obyčejný. Právě v tomto čase totiž Slunce vstupuje do Blíženců, kteří představují citlivé vnímání, intelekt i aktivní život. Právě v období tohoto znamení tak půjde o hledání zálib, naplňování snů a vnímání vlastních hranic. Intenzivně se také bude pracovat na budování přátelských vazeb. Co čeká tento víkend právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Tento víkend dokončíte velké resty a konečně získáte ve svých úkolech přehled a řád. To je ostatně něco, co už vám dlouho kazí obyčejnou radost ze všedních dní. Využijte víkend ke stabilizaci. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nedělejte nic z toho, co by vám mělo být nepříjemné. Stůjte si za svými hranicemi a dejte je najevo i ostatním. Pokud nenajdete svůj střed, vždy budete působit v jednání s lidmi nervózně. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Každý velký sen se může splnit, záleží jen na tom, jestli ho od sebe právě vy neodháníte. Vesmír neumí pracovat se strachem. Pokud se bojíte, blokujete si nové možnosti. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nebojte se překročit svůj stín a tentokrát opravdu šlápnout do „vosího hnízda“. Bude záležet na tom, jak se k celé situaci postavíte a kolik jste schopni tomu obětovat. Čekají vás skutečně vážná rozhodnutí. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Finanční hojnost, po které jste toužili, je na spadnutí. Nemusíte se bát, že by na vás vesmír zapomněl. Naopak vás čeká v následujících dnech velké dobro, které úplně změní váš pohled na svět. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud se zaměříte na to skutečně podstatné, máte šanci odhalit velkou pravdu! To bude ten impulz, na který tak dlouho čekáte a který stále nepřicházel. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Je mnoho věcí, které teď můžete využít ve svůj prospěch, vy však stále vyčkáváte. Ale na co vlastně? Není život o tom si ho skutečně užít? Správný moment si musíte vytvořit, štěstí je cesta, ne cíl. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Něco zásadního vám uniká. Ať už se to bude týkat partnerského vztahu, nebo rodinných vazeb, právě tento víkend zjistíte něco, na co jste tak dlouho čekali. Nezadaní mají také šanci potkat svou velkou lásku. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Výčitkami vážně nic nevyřešíte. Zkuste partnerovi na rovinu říct, co vás tak rozčiluje, a uvidíte, že se k tomu nakonec možná postaví tak, jak byste nikdy nečekali. Vše je o komunikaci, často na to zapomínáte. V galerii najdete, na co se o víkendu zaměřit.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Moderní technologie vám tentokrát vůbec nepomohou. Budete to muset všechno zvládnout hezky postaru. Možná nakonec zjistíte, že máte doma těch pomocníků až příliš a vůbec to není efektivní. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

O víkendu vyřešíte věc, která vás skutečně dlouho trápila a momentálně vás drží zpátky. Je tak jednoduché přestat být vděčný za ty maličkosti, co máte kolem sebe. Dejte si ale pozor, vesmír reaguje okamžitě. V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pečlivost se vám vyplatí. Může se stát, že najdete ztracenou věc, nenecháte se napálit nebo jen vyřešíte dlouhodobý spor mezi vašimi přáteli. Udržte si tenhle svůj elán, bude se vám opravdu hodit. V galerii najdete, co vám dnes udělá radost.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Čauky lidi: Moje socky 3. Expremiér Babiš podpořil vztah Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové

Související články

Další články

Nejnovější kauzy