Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Víkendový horoskop: Vodnáře čeká perfektní víkend, u Vah se objeví důležitá návštěva

Horoskop na tento víkend: Vodnáře čeká perfektní víkend, u Vah se objeví důležitá návštěva
Zdroj: Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Přinášíme vám víkendový horoskop! Koho čekají konflikty v rodině, kdo stráví víkend o samotě a komu bude dělat problém zachovat si svou úroveň? Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co vás nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Vodnáři, to bude víkend! Čeká vás setkání s přáteli, které bude perfektní, a užijete si mnoho zábavy. Konečně budete mluvit s někým otevřeně o tom, co vás skutečně tíží. V galerii najdete víkendový tip.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Na Ryby vyskočí o víkendu stín minulosti. Pokud máte nedořešený vztah, tento víkend se projeví a bude úřadovat. Pokud víte, že už tam pro vás nic není, udělejte tlustou čáru. V galerii najdete, co vás tento víkend potěší.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Objeví se osoba, která bude mít oči jen pro vás, Berani. Užívejte si této pozornosti, hlavně vy nezadaní. Mohlo by z toho něco být! V galerii najdete, co dalšího vás tento víkend čeká a nemine.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býkům se víkend úplně nevydaří, konflikt s rodinou na sebe nenechá dlouho čekat. Odpoutejte se od svých přesvědčení a chvíli poslouchejte i druhé. V galerii najdete, co vám tento víkend udělá radost.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Užívejte si přicházející léto! Nasávejte energii ze sluníčka, kupte si meloun a udělejte si dobrý drink. Co je víc, než obyčejná radost? V galerii najdete, na co si tento víkend dát opravdu pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Raci pocítí důsledky svých minulých činů. Pokud jste svého partnera podvedli, mohl by na to nyní přijít. Možná vám to odpustí, ale dusno budete mít doma dlouhé měsíce. V galerii najdete, co vás tento víkend může ještě překvapit.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Ačkoli se budete snažit zuby nehty, dobrý víkend z toho neuděláte. Nejste naladěni na tu správnou notu a dobrým společníkem také nebudete. Klidně se zavřete doma s knihou, uděláte možná lépe. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zejména starší ročníky ve znamení Panny mohou pociťovat tíhu svého věku. Znovu si připomeňte, že věk je jen číslo a že to nejlepší vás ještě čeká. Neutápějte se ve vlastní mizérii. Kdo čekáte, že vás bude litovat? V galerii najdete víkendový tip.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhy, hvězdy vám opravdu přejí v tom, abyste konečně dosáhli svých vysněných cílů. Musíte však zvednout zadek a začít pro to konečně něco dělat. Čeho chcete dosáhnout z gauče? V galerii najdete, co vám pomůže.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zachovejte si o víkendu svou úroveň a nepouštějte se do hádky s těmi, u kterých v tom nevidíte smysl. Bojovat za svůj názor se nemusí vždy vyplatit. Pokaždé ten váš správný není. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

O víkendu budete dotahovat všechny resty, může vás tak překvapit více práce, než jste si původně plánovali. Partner po vás bude žádat laskavost, měli byste mu vyhovět. V galerii najdete, na co se můžete těšit.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Budete alergičtí na lidi kolem sebe. Zkrátka se vám projeví naplno potřeba trávit čas o samotě a srovnat si myšlenky. O víkendu byste s tím vůbec neměli bojovat a přijmout to tak, jak to k vám přijde. Váš víkendový tip najdete v galerii.


Královna platformy 18+ Kafuu: Plním zvláštní touhy fanoušků, chtěli po mně i to, abych škrundala, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy