Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Víkendový horoskop ve znamení slunce: Ryby potřebují sociální detox, Lvi by si měli dát pozor na nevěru

Víkendový horoskop na 10. 4. - 11. 4. 2021: Ryby potřebují sociální detox
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
To vám bude ale víkend! Odpočiňte si, čerpejte energii z přírody, ze slunce a hlavně se nehádejte. Všechna znamení zvěrokruhu by si měla dát pozor na to, kam vlastně jejich myšlenky utíkají. Víte, co si hvězdy přichystaly právě pro vás? Pojďte se s námi podívat.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Zkuste to o víkendu vzít za správný konec a nechte být vše, co vás v posledních týdnech trápilo. Vy víte, že bude líp. Jen to chce trochu víc energie, než tomu momentálně dáváte. Nečekejte už. Život taky nečeká. V galerii najdete víkendový tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Držte si u sebe lidi, se kterými se vždy máte důvod smát. Kdo vás respektuje a věnuje vám pozornost. Někoho, s kým je vám skutečně dobře. A tenhle víkend obzvlášť. Zkuste si udělat sociální detox. Uleví se vám. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tenhle víkend budete mít neuvěřitelnou odvahu dokončit vše, co vám v poslední době dělalo těžkou hlavu. Ať už to jsou nedořešené rozhovory, resty, rozhodnutí. Do toho, Berani! Hvězdy vám přejí. V galerii najdete víkendový tip.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Býci rodiče by měli tenhle víkend myslet na to, aby své děti vnímali jako bytosti s vlastním rozumem a úvahami. Dejte jim prostor k vyjádření, respektujte je a uvědomte si, že každý člověk má ke svému jednání důvod. Vyplatí se vám to. V galerii najdete, co vám o víkendu udělá radost!

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Čeká vás hvězdný víkend! Na co sáhnete, to se vám bude dařit. Vyrazte do volných dní s úsměvem a se sílou zvládnout vše, co potřebujete. Hvězdy vám opravdu přejí, takovou kartu už jste dlouho neměli. Do toho! Podívejte se do galerie, čeho se o víkendu vyvarovat.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Zkuste tenhle víkend více odpočívat a naberte sílu. Vypadá to, že máte poslední dny problémy se soustředěností, a tak vám práce trvá déle, než potřebujete. Ztrácíte pak cenný čas, který byste mohli věnovat svým radostem. V galerii najdete víkendový tip.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Lvi, dejte si o víkendu pozor na nevěru. Jestli toužíte po nějakém dobrodružství, zkuste ho primárně vymýšlet se svým partnerem, a ne někde bokem. Vždyť stejně víte, že by z toho byl akorát průser, že? Tak proč? V galerii najdete, co dalšího vás tenhle víkend čeká.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Zkuste si o víkendu uvařit něco dobrého, poklidit doma a zkrátka si to udělat hezký. Dbejte rodiny a udržte svou pozornost tam, co vám dělá největší radost. Zahrajte si deskovku, žolíky. A buďte spolu. V galerii najdete, čemu se o víkendu vyhnout.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

O víkendu vás čeká nějaké prozření. Možná se k vám dostane informace, která vám osvětlí, co jste v předchozích dnech řešili. Uvědomíte si, že cesta, po které jdete, už není ta vaše. Někdo vám vnukne nápad. Věnujte tomu pozornost, Váhy! V galerii najdete víkendový tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Zadaní Štíři by se měli nechat o víkendu svým partnerem hýčkat, užít si krásné volno a možná do toho zahrnout i nějaké ty hrátky… Víte, že s komunikací se prohlubuje intimita? Dejte si skleničku vína nad vědomým rozhovorem a pak to zakončete v posteli. Není lepšího plánu! V galerii máte ještě jednu radu.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Nezadaní Střelci budou o víkendu vyšilovat, že jim partner chybí. Možná byste ale měli trochu zpomalit a uvědomit si, co opravdu chcete a co hledáte. Vy totiž hledáte, ale vlastně nevíte co. A to se hledá blbě, že? V galerii najdete, co dalšího vás o víkendu čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Přijde k vám nová příležitost, kterou si nenechte utéct – ale fakt! Tohle bude vážně něco. Pokud jste v posledních dnech měli pocit, že váš život za moc nestojí, tenhle víkend bude pro vás absolutní spásou. A do galerie koukněte, na co dalšího se těšit.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Měsíční horoskop na duben ➔

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy