Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Váhy čeká milostná změna, Berani odhalí lež

Zdroj: pinterest
+ Dalších 10 fotografií
astro
Další lednový víkend slibuje některým znamením milostný život plný transformací. Překvapivě, Býci budou muset zabojovat, s Raky budou cloumat emoce a Lvi si užijí tak, že na to nezapomenou. Jak na tom budou ostatní? A co hvězdy naservírují právě vám? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, toužíte po upřímnosti? Tak to budete mít o víkendu smůlu. Hvězdy vám hodí klacky pod nohy. Vaše láska bude zasažena lží. Partner bude muset odčinit skutky, kterých se dopustil. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, plánujete milostný program se svým miláčkem. Bohužel se do vašich plánů vloudí nepříjemnosti a vy budete muset o volné chvíle se svou láskou bojovat. Nesmíte za každou cenu požadovat důkazy lásky. A jaký víkend budou mít nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o víkendu budete pozitivně naladěni, obzvlášť ke svému partnerovi. Táhnete za jeden provaz, ale musíte být lepším vyjednavačem, abyste svou lásku přemluvili k šílenostem, které chystáte. A před čím varují hvězdy nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, o tomto víkendu se připravte na emocionální výkyvy. Emoce s vámi pořádně cloumají a vy přitom toužíte po transformaci. Rozhodně neplačte nad rozlitým mlékem a zabývejte se jen tím, co můžete změnit. A jak si povedou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, o víkendu vás čekají milostné hrátky, které nebudou jen tak zapomenuty. Vše, co si usmyslíte, dopadne ve váš prospěch. Ale nejdřív povinnosti, potom zábava. Domácí práce za vás nikdo neudělá. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

banner22020

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, zaměřte se o víkendu na svůj zevnějšek. Změna vám prospěje! A rozhodně přiláká člověka, který ocení vaše přednosti. Takže s chutí do toho! Nevynechejte ani zdravý pohyb na čerstvém vzduchu. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, o víkendu vás čeká příjemná změna, se kterou se ztotožníte natolik, že vás dovede přesně tam, kam potřebujete. Svůj objev sice ignorujete, ale čeká vás někdo lepší a charismatičtější. A jak to bude ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o tomto víkendu sbalte věci a vyrazte někam pryč. Relaxační oddech nebude vůbec na škodu! Ve vašem partnerském soužití pozorujete stereotyp, a to nesnesete. Proto vydechněte podle sebe. Buď s miláčkem, nebo bez. A jak dopadnou nezadaní Štíři? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, v těchto dnech se vám zalíbí někdo, kdo není úplně váš typ. Učaruje vám natolik, že ztratíte veškeré zábrany. Dětinské chování si raději odpusťte, mohlo by to dotyčného vyděsit. A jak se budete mít se svým partnerem? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 1. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, vaše láska si zaslouží vědět, co pro vás znamená. Milostná rychlovka rozhodně nic neurčuje. Váš vztah utuží zcela něco jiného. Ukažte, jak umíte být kreativní. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, necítíte se ve své kůži. Vaše negativní pocity vám začnou přerůstat přes hlavu. Rozhodně se nestraňte a vyrazte do společnosti. Někdo vás uvítá s otevřenou náručí. A jak se vám povede ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, o víkendu se budete mít skvěle. Vyrazíte na nákupy a uděláte si radost. Svůj volný čas investujete hlavně do sebe. Váš partner na vás neměl čas, a tak se mu budete chtít trochu pomstít. A co nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články