Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Střelec prožije postelové orgie, Pannu čekají alkoholové problémy

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Horoskop na víkend
Začátek měsíce přinese některým zrozencům parádní víkend. Berani, Panny a Váhy budou mít v únoru příležitost ujasnit si, jakou roli pro ně láska a vztahy v životě znamenají – zda jsou jen povrchem nebo pevnou kostrou. Díky minulosti si uvědomíte, kým jste dnes. Horoskop rovněž prozrazuje, že díky komunikaci se vám podaří překonat jisté problémy. Jaké další pikantnosti vám hvězdy přinesou v prvním únorovém víkendu? Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.) Milí Berani, říká se, že žárlivost je kořením vztahu, vy byste si raději dopřáli lásku bez chuti, než se sobotní hořkou příchutí. Věřte tomu, že hvězdy moc dobře ví, co dělají. Pro Berany je teď výhodnější nechat se unášet proudem a příliš nebojovat. Novinky vás mohou přinutit k tomu, abyste zvážili profesní změnu. Pozor, o víkendu vás čeká erotický trapas. Jaký? Podívejte se do fotogalerie.

BÝK (21. 4. - 21. 5.) Zadaní Býci najdou ve svém protějšku oporu v náročné chvíli. Chybí-li vám parťák, který by vás motivoval, už ho nemusíte hledat. Víkend připomene Býkům jejich předsevzetí. Říkáte si, že by bylo na čase začít na něm intenzivně pracovat, jinak z něj nic nebude. Ať se týká vylepšení vzhledu, dalšího vzdělávání nebo třeba hledání lepšího bydlení, neodkládejte to! Hrozí vám i nepříjemnosti s financemi. Jaké? Podívejte se do fotogalerie.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženci, začátek měsíce vylepšuje vyjednávací pozici. Pokud toužíte po lepším platu, vlastní kanceláři nebo dalších benefitech, zkuste o tom se šéfem promluvit. Schopnost bleskurychlé argumentace z vás dělá bezkonkurenční vyjednavače. Protějšek touží po důkazu vaší lásky. Nemusí to být zlatý prsten, bohatě mu postačí něco sladkého na zub. Kde se vám bude hodně dařit? Podívejte se do fotogalerie.

RAK (22. 6. - 22. 7.) Uvědomíte si, že s miláčkem táhnete za jeden provaz, i když to tak v uplynulém měsíci často nevypadalo. Dáte mu najevo, že je pro vás společná budoucnost prioritní. Zaslouží si vědět, co pro vás znamená. Chcete být skvělými pracovníky, rodiči, milenci i hospodyňkami v jednom. Výjimečně se vám to daří a v sobotu večer to rozparádíte. Koho v sobotu nečekaně potkáte? Podívejte se do fotogalerie.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Na začátku února můžete narazit na člověka, s nímž vás pojí společná minulost. Nebudete z toho mít vůbec radost a nejraději byste se propadli do země. Tak jednoduché to bohužel nebude. Setkání tváří v tvář můžete ukončit jen díky předem připravenému alibi. Hvězdy důrazně varují před tím, abyste vstupovali do téže řeky. Schůzka s ex partnerem věští jedině problémy. Vyhněte se jí. Jak to udělat? Podívejte se do fotogalerie.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Panny, nezdržujte se tím, co nemůžete změnit. Plakat nad rozlitým mlékem je špatné v práci i milostném životě. Raději se snažte odčinit své skutky, nebo se z nich poučte. Na vaše alkoholové faux-paus si za par dní nikdo ani nevzpomene. A pozor, o víkendu můžete snadno ztratit zábrany a zapomenete, že na vás doma někdo věrně čeká. Kdo po vás vyjede? Podívejte se do fotogalerie.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Milé Váhy, nenechejte se zastrašit lidmi, kteří vám závidí štěstí. O co víc vám hází klacky pod nohy, o to zářivější úsměv na ně vykouzlete. I když s vámi cloumají emoce, udržíte je na uzdě a vykřičíte se při nějaké nenásilné aktivitě. Ne nadarmo dáte přednost sportu. Spřízněná duše by vás chtěla mít víc pro sebe. V těchto dnech jste neuchopitelní a snažíte se být tak trochu free. Čím budete zlobit partnera? Podívejte se do fotogalerie.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) První únorový víkend investujte sami do sebe. Nechte se přemluvit k nákupům svršků nebo návštěvě kadeřníka. Změna zevnějšku vás navnadí k dalším změnám a polechtá nízké sebevědomí. Jste single? Potom se začněte věnovat tomu, co vás opravdu baví. Díky přátelům či koníčkům můžete najít spřízněnou duši. Sobota je pro vás velkou šancí. V čem? Podívejte se do fotogalerie.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Protějšek vám vyčítá příliš benevolentní přístup vůči dětem. Nechcete být rodičem, kterého by se děti bály a raději volíte kamarádské chování. Vaše drahá polovička má ovšem strach, aby vám potomci nepřerostli přes hlavu. Najít shodné řešení není nemožné. Disharmonie v komunikaci je znát i na intimním životě. Nejspíš se přemůžete k malé rychlovce, ale rozladění je na vás znát. Jenže v neděli večer se vše totálně otočí. Jak? Podívejte se do fotogalerie.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Milí Kozorozi, jste zlenivělí a nejraději byste jen surfovali po internetu, nebo leželi v posteli. Jak začnete s takovým programem, těžko se přinutíte ke změně. A tak se nedivte své drahé polovičce, že se ohlédne za přitažlivou osobou. Místo žárlivosti se zamyslete nad tím, co můžete změnit. Jak udržet vztah? Podívejte se do fotogalerie.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Pokud se necítíte ve své kůži a nemůžete přijít na příčinu fyzické i psychické únavy, rozhlédněte se kolem. Nejspíš máte ve svém okolí pijavici, která se na vás přiživuje. Negativně naladěný člověk, co si neustále stěžuje, je horší než chřipka. O víkendu zkuste místo horkokrevné erotiky zabrnkat na něžnější strunu. Oba si potřebujete odpočinout a trochu se k sobě přitulit. Jak se zbavit negativních lidí? Podívejte se do fotogalerie.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Nezadané Rybky mají o víkendu velkou šanci na seznámení. Vaší přirozené krásy si všimne člověk, který dokáže ocenit skutečnou kvalitu. Někdo se však bude snažit vám znepříjemňovat život. Dotyčnou osobu, ignorujte. Bude to pro ni ten nejlepší trest. Chcete se mstít? Jak na to? Podívejte se do fotogalerie.

Související články

Další články