Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Střelci zplodí miminko, Ryby se zamilují do kolegy

+ Dalších 9 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je před námi poslední květnový víkend! Jaký bude? Někteří zrozenci si vyjedou za romantikou, jiní si svým jednáním budou ubližovat. Na obzoru jsou nečekané akce i experimentování. Jaký bude právě váš víkend? A co překvapivého si pro vás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

O víkendu budete koukat, jak vám vaše nová známost dokáže rychle zmizet z očí. Nic si z toho nedělejte, i tak podniknete spoustu zábavných aktivit. Vašich nápadů se může účastnit celá rodina. Jaký víkend budou mít zadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, je před vámi víkend plný překvapení. Dokonce jste ochotni obětovat sledování hokeje a vyjet za romantikou. Experimenty vás lákají již delší dobu. Hvězdy upozorňují, abyste neplýtvali příliš energií. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Pokud chcete strávit víkend po boku své drahé polovičky, tak na to rychle zapomeňte! Vaše drahá má svůj program a nehodlá ho kvůli vám měnit. Co budete muset udělat s překvapivou návštěvou? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, finančně si přilepšíte. Možná i to je důvodem vaší skvělé nálady a sebevědomého chování. Váš partner je z vás nadšený. Víkend bude rozhodně podle vašich představ. Vymýšlíte nečekané akce. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Svým neústupným a dětinským chováním ubližujete pouze sobě. Musíte prostě pochopit, že vaše drahá polovička je zásadová a tohle na ni neplatí. Pokud urazila vaše ego, běžte to vydýchat na vzduch, ale o hádky se nepokoušejte. Co musíte zkusit? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Tento víkend vám nabízí prostor k seberealizaci. Dřete a vyplatí se to! Na důležité víkendové schůzce chcete vypadat fit. Bohužel, na volný víkend zapomeňte! Ale co určitě stihnete? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, ve svém vztahu jste spokojené. Stereotyp vás nijak netrápí. Pokud o víkendu dostanete nabídku na vzrušující dobrodružství, odmítnete. Víkend budete chtít strávit se svými blízkými. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, dávejte si pozor. O víkendu můžete být náchylnější k nemocem. Obzvlášť pozor si dejte na prochlazení. Na randíčka při měsíčku se tentokrát vykašlete. Co vás začíná na vaší polovičce štvát? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, pokud toužíte po miminku, právě nastala vhodná doba. Máte před sebou velice plodné období. Zkuste svého partnera vyprovokovat sexy prádlem a erotickými pomůckami. Ty ostatní ale hvězdy varují. Před čím? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Nechcete se smířit s tím, že vám plány na víkend nevyšly podle vašich představ. To, že se nyní nedokážete radovat z maličkostí, vám jen škodí. Zkuste k sobě pustit člověka, který vám zpříjemní náladu. Co prožijete? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o víkendu se opravdu rozzuříte. Kvůli čemu? Nechcete dopustit, aby vám někdo strkal nos do soukromí. V tomto případě si to nenechávejte pro sebe a narušiteli to dejte jasně najevo. A co váš partner? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Myslíte si, že jste šťastní, ale o víkendu se začnete poohlížet jinde. Táhne vás to k jednomu z kolegů. Ale opravdu to není jen proto, aby vám vyšel vstříc? Hvězdy radí: Neohrožujte svůj opravdový vztah. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Toužíte po splnění osudového přání? Tarotové karty vám řeknou, zda vám bude přáno!

Mohlo by vás zajímat

Další články