Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Víkendový horoskop: Střelci vyřeší všechna svá trápení, Kozorohy čeká vášnivý víkend

Důležité je si lekci užít naplno.
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Čeká nás poslední víkend v září 2021! Užijte si ho naplno, bude mít skvělou energii. Podívejte se, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a co vás nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu vás čekají velké změny! A to zejména po finanční stránce. Přijdete na skvělý způsob, jak vydělat spoustu peněz a ještě se u toho pobavit. V galerii najdete váš tip na víkend.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Sbalte celou rodinu a vyražte na výlet někam, kde jste ještě nebyli! Jako nejlepší možnost se nabízí túra po horách nebo celý den v aquaparku. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V rodině zavládne po dlouhé době pohoda a klid. Po minulých hádkách to bude příjemná změna. Konečně si řeknete, kde vězí skutečný problém. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pozor na zdraví! Úraz by vás mohl zastihnout zejména v oblasti dolních končetin. Pokud vyrazíte kamkoliv na procházku, ujistěte se, že máte pevné boty. V galerii najdete, co vám udělá radost.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dopřejte si zasloužený odpočinek. Pokud budete kvalitně spát, přijdete na skvělé nápady, jak posunout vaše projekty zase o kus dopředu. V galerii najdete, co váš potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pečujte o své tělo i o svou mysl. Jen pokud věnujete dostatek pozornosti sami sobě, můžete potom očekávat, že si vás budou vážit i ostatní. Mějte se rádi! V galerii najdete, na co se připravit.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Čeká vás velké rodinné setkání, na které se vám chtít příliš nebude. Nakonec však zjistíte, že to, čeho jste se nejvíc obávali, se změní v příjemné posezení. V galerii najdete víkendový tip.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Pomalu ze svého života vypouštíte ty, kteří vám akorát ubírají energii. Nezapomeňte, nemáte žádnou povinnost s někým komunikovat, pokud vám to nedělá dobře. Řiďte se podle sebe. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Využijte víkendu k úklidu domácnosti. Nakupil se vám všude nepořádek a už ani vy se necítíte dobře. Volné dny jsou skvělé na ty činnosti, které v týdnu nestíháte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

O víkendu by vás mohly překvapit bolesti hlavy, které budou následkem nedostatečného pitného režimu. Méně alkoholu, více vody, Štíři! V galerii najdete, co dalšího vás o víkendu čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vy si žijete zkrátka na modrém obláčku! Všechno, co vás doposud trápilo, se jako zázrakem vyřeší. Jízda, kterou začínáte, bude vážně stát za to! V galerii najdete, co vás může překvapit.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vášeň, kterou tento víkend zažijete, se jen tak nezapomíná! Připravte se na nevšední dobrodružství, které si budete ještě dlouho pamatovat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Charlotte Ella Gottová má nakročeno k hvězdné kariéře: Co jí radí Dara Rolins

Související články

Další články

Nejnovější kauzy