Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Střelci si užijí bez partnera, Beran bude provokovat

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je před námi poslední březnový víkend. Ve hře bude příliš mnoho na to, abyste se rozhodovali z minuty na minutu. Nemůžete se rozkrájet, abyste stihli všechny aktivity, které jste si naplánovali na celý víkend. Některým zrozencům vygradují vztahové problémy, jiní si budou užívat. Co vás čeká tento víkend? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Beránci, změna je nutná! Vezměte přátele a udělejte v sobotu parádní večírek. Vaše provokativní návrhy nenechají žádnou kočičku chladnou. Nikdo neodolá vaší vášni. V neděli vás Mars trochu pokárá. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

O víkendu vás ohnivý Mars nechá zbohatnout, dočkáte se peněz, na které jste dlouho čekali. Část peněz ze zisku byste mohli poskytnout na dobrou věc, co říkáte? Potkáte člověka, který vám bude imponovat. Má to ale háček. Jaký? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Vražedné pracovní tempo Blíženců jen tak neustane. Bude vám dokonce líto, že je víkend. Zkuste váš vztah dovést k dokonalosti. Bude pouze stačit, když si to okořeníte v posteli. V neděli je čas na záchranu. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Ráčci, buďte autentičtí a o víkendu se vyhýbejte sázkám. Hloupá sázka s přáteli vás může stát mnoho. Kolem problému netancujte a začněte ho řešit! Co takhle zkusit říkat pravdu? S kým jste sexuálně spokojeni? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Chcete najít novou lásku? V sobotu jděte do toho! Váš idol už vás po očku vyhlíží a nemůže se dočkat, až jej oslovíte. Komunikace přes sociální sítě není tím pravým. Spoléhejte na staré dobré rande. Přece nechcete žít virtuálně. Co musíte udělat v pátek? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, nezapomínejte, že láska je i o komunikaci. Máte se rádi, tak proč to kazit zbytečnými konfrontacemi kvůli zbytečnostem. Dělá vám velký problém se rozhodnout. Nad čím? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Vaše sebevědomí a sex-appeal jsou na vrcholu! Nikdo vám neodolá a vy to víte. Své potenciální partnery si tak trochu omotáváte kolem prstu. Abyste se nedivili. Nenarušujte zaběhnutý monogamní model. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Jste přehnaně kritičtí ke svému partnerovi. Vezměte rozum do hrsti a vneste do vašeho partnerství trochu vášně. Pozitivně se to odrazí na vaší psychice. Váš pracovní týden byl šílený. A co vám hvězdy radí teď? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, víkend bude jedna velká party. I když to máte s miláčkem všelijaké, užijete si ho! Hvězdy radí: Udělejte si každý svůj program, prospěje vám to. Po víkendu tak budete moci zase svobodně dýchat. S kým se pobavíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, sobotní odpoledne věnujte rodině a jejím zájmům. Večer se pak odvážete, ale na lásku nemáte ani pomyšlení. Pokud půjde o lásku, tak pouze na jednu noc. Proč ne, když jste single. Proč je pro vás láska nyní tak náročná? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vaši pozitivní energii byste měli směřovat ke sportovním aktivitám. Naplánujte víkend plný sportu. Doma vám to moc neklape. Potřebujete se vybouřit. Sport a fyzické vyžití jsou výborným řešením. Potřebujete vnést svěží vítr. Kam? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybičky, chcete oživit váš intimní život, ale od vaší drahé polovičky se nedočkáváte žádné odezvy. Zkuste ji přesvědčit erotickým prádlem nebo hračkami, možná si dá říct. Pokud ne, schází jí odvaha. A co dalšího? To se dozvíte ve fotogalerii.

A tady zjistěte, co vám věští tarotové karty! Bude pro vás rok 2019 pozitivní, nebo plný překážek?

Související články

Další články