Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Střelci okoření svůj vztah, Raci nebudou tolerantní

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Na začátku víkendu budou emoce náhlé a někdy i rozbouřené, ovšem s blížícím se prvním adventem se atmosféra u některých znamení zklidní. První adventní neděle zamotá některým zrozencům hlavu, jiní si budou naplno vychutnávat předvánoční shon. A co dalšího si pro vás připravily hvězdy na víkend? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, vaše drahá polovička vám bude oporou. Neberte to ale jako samozřejmost. Musíte jí i naslouchat. Singles by si měli o víkendu udržet úsměv na tváři. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býčci, o víkendu uvařte dobrou večeři a pozvěte své příbuzné. Udržovat rodinné vztahy v pohodě je nyní více než rozumné. Na svého miláčka budete žárlit. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o víkendu vyrazíte na nákupy. Rozhodně se poohlédněte po věcech do domácnosti. I pračka nebo lednička mohou udělat radost. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, zůstaňte nohama na zemi. Nemůžete po své lásce požadovat nemožné! Šťouráte tam, kde byste měli projevit toleranci. Nemůžete sami rozhodovat o vedení společné domácnosti. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, ve své touze k bojácnému protějšku budete muset udělat první krok. Jinak z toho nic nebude. Váš víkend bude i ve znamení předvánočního dekorování. A jak na tom budete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, to, co o víkendu vyšlete, se vám vrátí dvojnásobně. Nestačilo by jen projít kolem? Zbytečná zloba vám škodí! Vaše drahá polovička vám to má za zlé. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, stále se honíte za pracovními úspěchy. Ale co takhle vyhodit si z kopýtka? Nechte svou drahou polovičku doma a vyrazte s přáteli na drink. Prospěje vám to! A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o víkendu se přesvědčíte, že krása není zdaleka všechno. Možná bude lepší, když tuto krásnou bytost přenecháte někomu jinému. Nedostatek financí vám nyní ztrpčuje život. A co ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, o víkendu budete experimentovat. Natrefíte na novou polohu, která okoření váš vztah. Vyhnete se tak těm, kteří vás svádějí. A co singles? Budou na tom stejně žhavě? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, svou energií plýtváte zbytečně. Svůj čas investujte raději do svých koníčků. O víkendu žádné dárky nekupujte. Špatně by se vám dýchalo. Dopřejte si relax. A jak na tom bude váš vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, všechno je třeba důkladně promyslet, alespoň tentokrát. Máte rádi neuchopitelné věci, ale bohužel to nepůjde. Budete ale nenuceně vtipní a vaše okolí to ocení. A jak si poradíte ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, nezávisle se pouštíte do své předvánoční rutiny. Váš partner má ale jiné plány a nechce být rušen. Budete vystaveni tlaku a samozřejmě ustoupíte. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články