Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Víkendový horoskop: Střelci budou odpočívat, Vodnáři si užijí zábavu

Žena na rozkvetlé louce.
Zdroj: Pixabay
HOROSKOP

První letní víkend je tady a s ním spousta zábavy. Jak pro koho ovšem. Budete ti, kdo se budou bavit, nebo vás čekají ještě nějaké starosti? Hvězdy mají jasno a vy se to můžete dozvědět v našem horoskopu!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Horoskop na tento víkend zvěstuje dobrodružství. Buďte připraveni na nové zážitky a nebojte se zariskovat. Vše, co zažijete, vám přinese cenné zkušenosti a vzpomínky, ke kterým se budete rádi vracet.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Víkend bude ideální pro kreativní činnosti. Vytáhněte štětce, tužky či jiné nástroje a dejte prostor své fantazii. Tvorba vám přinese radost a možná i odhalí skryté talenty, o kterých jste dosud nevěděli.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

O víkendu budete plni energie a elánu. Využijte tuto sílu k dokončení dlouho odkládaných úkolů. Vaše odhodlání a vytrvalost vám pomohou dosáhnout skvělých výsledků, na které budete moci býti hrdí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Najděte si čas na relaxaci a regeneraci organismu. Víkend je pro odpočinek ideální. Taková procházka v přírodě nebo příjemný večer s knihou. To je událost. Pomalé tempo vám pomůže načerpat energii a najít vnitřní klid.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

O víkendu se zaměřte na společenské aktivity. Setkání s přáteli a rodinou vám přinese radost a novou inspiraci. Buďte otevřeni novým nápadům a zážitkům, které vás obohatí a rozveselí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hvězdy tento víkend radí věnovat se sebereflexi. Zastavte se a zamyslete se nad svými cíli a hodnotami. Tento čas vám pomůže lépe porozumět sobě samým a naplánovat další kroky ve svém životě.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Víkend pro vás bude ve znamení vášně a kreativity. Vyžijte vaši energii k tomu, abyste se pustili do nových projektů či oživili staré zájmy. Vaše nadšení a odhodlání vám přinesou úspěch a radost.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Věnujte se o víkendu péči o vlastní zdraví. Dopřejte si dostatek spánku, zdravou stravu a pohyb. Vaše tělo i mysl vám budou vděčné a vy se budete cítit plni energie a vitality.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

O víkendu se soustřeďte na rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Vyhněte se přetížení a najděte si čas na relaxaci. Harmonické prostředí vám pomůže obnovit síly a najít vnitřní klid.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Víkend vám přinese intenzivní zážitky a hluboké emoce. Buďte otevření svým pocitům a nebojte se je sdílet s blízkými. Vaše otevřenost vám přinese silnější vztahy a pocit naplnění.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

O víkendu se plánujete vzpamatovávat z náročného týdne. Pohodička u seriálu či dobré knihy. To je pro vás to pravé ořechové. Nebojte si dopřát také něco dobrého k snědku. Drobné zahřešení není trestné.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Tento víkend si žádá pořádný výlet. Oprašte kolo či vycházkové hole a vyrazte za dobrodružstvím. Prozkoumejte neznámé kouty a nasbírejte nové zážitky. Vaše touha po poznávání vás zavede na nečekaná místa.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy