Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Střelce čeká štěstí ve hře, Raci budou provokovat

Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je tady další víkend a s ním spojené zasloužené volno! Některá znamení zvěrokruhu budou láskou přímo nabitá, jiná se nebudou umět bavit. Budete se cítit dobře ve společnosti nejbližších přátel. Někteří zrozenci dostanou šanci potkat někoho se stejným smyslem pro humor. Jaký víkend vám hvězdy naservírují? Přečtěte si náš VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Na začátku víkendu nebudete v dobré náladě. Proplouváte životem a na nový románek nejste připraveni. Single program vám nyní vyhovuje. Ve vztahu odhoďte smutnou pózu. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, nenechte si svůj volný čas kazit černými myšlenkami a útočiště hledejte u svého miláčka. Konečně pochopíte, jak moc je pro vás láska důležitá. Singles vyrazí do společnosti, a co závratného je čeká? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, po náročném týdnu nemáte na společnost náladu. Přitom právě večírek by vám prospěl. Hvězdy radí: Nalaďte se na víkendovou vlnu. Nenechte cloumat svými emocemi. A co vymyslí váš partner? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Teprve o víkendu se budete cítit v lepší kondici. V týdnu jste prožili pracovní krizi. Vaše spřízněná duše za váš stres nemůže. Alespoň ji neprovokujte. Zkuste se svými emocemi naložit jinak. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Zadaní Lvíčci, pozornost opačného pohlaví si řádně užíváte, ale neriskujte! Ve hře je mnohem víc. Ani singles nebudou mít nouzi o nápadníky. Jak zaujmete toho pravého? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, vyzařuje z vás vnitřní kouzlo, a to nezůstane bez povšimnutí. Tolik inspirativních nápadníků? Budete z toho paf! Co vás potrápí, budou finance. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner1

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Někdy máte pocit, že jste ztracení. Tato emoce se vám o víkendu vrátí. Nic vás nebaví a máte pocit, že o vás nikdo nestojí. Není to pravda! Neseďte jako pecky a naplánujte si zábavný program. Co vaše drahá polovička? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, v pátek začnete plánovat a pro svou drahou polovičku připravíte super víkend. Poslední dobou je to mezi vámi dvěma jako výhra v loterii. Naopak singles vychladnou. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Čekáte, že váš partner vymyslí speciální program na víkend. Ovšem, nedělá si hlavu s tím, aby to bylo stylové. A to vás naštve. Znáte to? Štěstí ve hře, neštěstí v lásce. Co byste tedy měli udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, vaše drahá polovička doufá, že s ní půjdete na rodinnou návštěvu. To ale neprojde! Jeden člen rodiny vás vytáčí do běla a nemáte s ním o čem diskutovat. A co čeká nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, nezapomeňte, že jste svému miláčkovi něco slíbili. Netrpělivě čeká, že to o víkendu splníte. A co vy na to? Jeho kouzlu prostě nejde odolat. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, profesně jste se našli, ale nezapomeňte alespoň o víkendu vypnout a věnovat se svému miláčkovi. Poslední dobou jste ho zanedbávali. Milostnou odměnou nic nezkazíte. A jak si užijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články