Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Víkendový horoskop: Štíry hvězdy varují, Panny si procházejí procesem

Víkendový horoskop na 5. 6. až 6. 6. 2021: Štíry hvězdy varují
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Přinášíme vám víkendový horoskop! Čeká nás první červnový víkend a mnoho znamení zvěrokruhu čekají emoční otřesy. Podívejte se, co čeká právě vás.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu si pořádně odpočiňte. Neumíte vypnout a v týdnu pak nejste tak výkonní, jak potřebujete. Pokud jste v posledních týdnech měli problém s financemi, mohlo by se to konečně změnit. V galerii najdete víkendový tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Věnujte se o víkendu svým dětem, případně partnerovi. Rodina by měla být váš hlavní víkendový zájem. Práce není všechno a děti vás jednou potřebovat nebudou. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Potěšte své blízké a udělejte si na ně o víkendu čas. Zkuste připravit setkání, něco ugrilujte, popovídejte si. Možná se vám ze začátku nebude chtít, ale uvidíte, jak vás to nabije energií. V galerii najdete, co váš potěší.

Býk (21. 4. - 21. 5.)

Pokud se chystáte udělat o víkendu důležité rozhodnutí, hvězdy vám v tom opravdu přejí. Možná to pro vás nebude vůbec jednoduché, ale vše zvládnete nad vaše očekávání. O víkendu si pořádně odpočiňte. Tip na víkend najdete v galerii.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Vypadá to, že se blýská na lepší časy! Překážky se rozplynou a bude se vám dařit vše, co si umanete. Využijte svoji životní sílu a pořádně se do toho o víkendu opřete. V galerii najdete, co dalšího vás o víkendu čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

O víkendu si dejte pozor na negativní lidi. Intuice vám dobře poradí, s kým nemá vůbec smysl se bavit. Nebojte si přát a požádat vesmír, aby vám dopřál. V galerii najdete, na co si dát o víkendu pozor a čeho se vyvarovat.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Naslouchejte svému vnitřnímu já, poslední dobou se trochu ztrácíte. Příčinou celé krize jste vy sami. Nevěříte si a pochybujete o každém svém kroku. Naprosto zbytečně, všechny síly v sobě máte. V galerii najdete, na co se o víkendu můžete těšit.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Buďte trpěliví, život má svůj proces. Čím víc na něco tlačíte, tím více se vám to vzdaluje. Pokud vyšlete přání do vesmíru, musíte ho od sebe pustit, aby se k vám mohlo vrátit zhmotněné. V galerii najdete, co dalšího vás o víkendu čeká.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Váhám hvězdy přejí, aby o víkendu vyřešily rodinné spory. Občas jsou do všeho až příliš horlivé a nekončí to dobře. Vyvarujte se o víkendu popíjení alkoholu, v týdnu byste si nepoděkovali. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Štíři, hvězdy vás varují. Dali jste důvěru nesprávnému člověku, okamžitě se přestaňte svěřovat! I takové zkušenosti jsou důležité pro váš růst. Reagujte na to v klidu. V galerii najdete, na co se můžete o víkendu těšit.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vás čeká doslova válecí víkend, na žádné výlety to teď nebude. Udělejte si dobrou snídani, ukliďte si doma a užijte si čas, který budete mít. Věnujte se svému partnerovi a užijte si jeho blízkost. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Seberte veškerou energii a užijte si krásný víkend! Možná máte pocit, že byste nejradši prospali celý den, ale to by vám dobře neudělalo. Myslete na to, že Slunce má blahodárný účinek. A dobré jídlo! V galerii najdete tip na víkend.

Pokud chcete vědět více, přečtete si týdenní horoskop ➔

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy