Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Štíry čeká romantika, Raky temné stíny minulosti

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Vánoční svátky jsou za námi! Čeká nás poslední víkend v tomto roce. Jaký bude? Hvězdy slibují některým znamením pořádnou nálož. Na Raky vybafne vroubek z minulosti, Lvy čeká pořádná zábava. Jaké další pikantnosti tento víkend přinese? To se dozvíte v našem posledním VÍKENDOVÉM HOROSKOPU V ROCE 2019!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tento víkend je pro transformaci jako stvořený. Rok se pomalu chýlí ke svému konci a vy i vaše drahá polovička víte, co musíte změnit. Sice s vámi cloumají emoce, ale aby potom nebylo pozdě. A co čeká nezadané Berany? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, neskutečně si užíváte domácí pohodu. O tomto víkendu plánujete milostný program se svou drahou polovičkou. Přátelé se vám však budou snažit váš plán překazit. Udělejte si čas i na ně. A jaký víkend budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o víkendu se pustíte do nové aktivity, která vás o svátcích začala hodně zajímat. Singles se budou snažit svou novou známost raději ignorovat. A jak na tom budete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, o víkendu na vás vybafnou temné stíny minulosti. Nic příjemného nečekejte. Ale váš miláček vám dokáže, jak moc o vás stojí. Musíte pochopit, že minulost musíte nechat odejít. A co dostanou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, o víkendu si užijete pořádnou zábavu. Čeká vás společenská událost, na které zazáříte. Ovšem vaše drahá polovička ukáže přesně ty emoce, které nechcete. A jak se budou bavit nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, chcete se zavděčit jednomu protějšku. A ze všeho nejvíc si přejete vykouzlit mu úsměv na tváři. Potřebujete se i fyzicky odreagovat. Zároveň si dávejte pozor na své zdraví. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

banner2020

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, poslední dny v roce prožijete ve stresu. Neustále máte pocit, že váš partner před vámi něco tají a doslova se tím užíráte. Odreagujte se s přáteli. Nakonec budete rádi, že svého partnera máte. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, i když už Vánoce skončily, stále si užíváte vánoční atmosféry. Se svou drahou polovičkou vydechnete a přitulíte se. Vaši domácí pohodu vám může narušit neohlášená návštěva. A jak se budou mít nezadaní? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, o tomto víkendu si nechcete dělat nepřátele, ale jinak to asi nepůjde. Do života si kecat nenecháte. Svému partnerovi důvěřujete a vystupujete tak s grácií. A jak dopadnou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 1. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, je po Vánocích a ve vás tohle období vyvolává smutnou náladu. Ani setkání s kamarády vás nepotěší. Váš miláček se vás snaží rozveselit a další dny bude o dost líp. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, po Vánocích jste tak trochu na mizině. Sice k vám přijde zajímavá nabídka, jak se dostat k penězům, ale dávejte si pozor! Hvězdy varují před podvodem. A jak to bude s vaší láskou? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, o tomto víkendu se o vás bude pokoušet nějaký bacil. Překopejte své plány a raději zůstaňte v posteli. Váš miláček se o vás postará, abyste byli na Silvestra fit! S kým se půjdou bavit singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články