Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Štíry čeká ledová sprcha, Vodnáři potkají novou lásku

+ Dalších 9 fotografií
astro
Je před námi první květnový víkend. A bude to pořádná vztahová bouře. Některým zrozencům hvězdy napovídají, aby se jejich osudy rozešly, jiným přinese víkend vášeň do jejich milostného života. Ani rodinné vztahy nebudou to pravé ořechové. Co dalšího si pro vás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Beránci, o víkendu zjistíte, že koukáte po jiných. Proč? Komunikace s partnerem vázne. A každodenní rutina vás začíná nudit. Stavíte se odmítavě ke každému nápadu, se kterým váš miláček přijde. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, víkend slibuje milostné povyražení. V lásce se cítíte na koni. A novoluní ve vašem znamení vám dopřává váš vztah prohlubovat. V práci doženete před víkendem poslední resty. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Jste v období stagnace. Chybí vám milostná atmosféra, kterou byste si vychutnávali. Volný víkend investujte do sebe a do svých koníčků. Zavolejte svým přátelům. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, zkuste na svou drahou polovičku tolik netlačit. Překvapí vás i tak. Své originální nápady si přece nebude nechávat pro sebe. V rodinném klanu vás někdo zklame. Čím? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Singles si užijí hned s několika nápadníky. Užíváte si májové polibky. Říkáte si, jestli to je to pravé. Ve vašem milostném životě objevíte trhlinu a začnete okamžitě hledat něco jiného. Čím vás dráždí váš partner? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, o víkendu začnete uvažovat nad změnou zaměstnání. Zjistíte, že vás nenaplňuje tak jako dřív. Nyní je k tomu ideální doba. Býk vás podpoří! Zkuste si sepsat všechna pro a proti a uvidíte, co převažuje. Jak to budete mít ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy se ještě před víkendem obují do svých kolegů a přestanou skrývat svůj názor. Nepatříte k těm, kteří by nepřáli druhým štěstí. Ale čeho je moc… Co vás ve vztahu nenechává klidnými? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, ve vztahu budete cítit menší ochlazení. Přestává to mít ty správné grády. Než začnete jednat, pořádně si promyslete, jestli bez svého miláčka dokážete fungovat. Co vás unavuje ze všeho nejvíc? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, snažte se být nad věcí. Není nutné se s partnerem vzájemně urážet. Vaše drahá polovička nemůže za to, že jste rozladění z práce. Zkuste své rozbouřené emoce potlačit a mohli byste mít hezký víkend. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Nepromeškejte ani minutu svého volného víkendu. Vykašlete se na věci, které se vás přímo netýkají a uspokojte raději sebe i vašeho partnera. Do vašeho vztahu se vrátí vášeň. Co naštve singles Kozorohy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáří, váš milostný život se vyvíjí překvapivým způsobem. Začnete si rozumět s osobou, které jste donedávna nemohli přijít na jméno. Tyto novinky si zatím nechejte pro sebe. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Rybičky, vaši dobrou náladu si nenechte před víkendem nikým zkazit. Je jen na vás, kterému nápadníkovi dáte přednost. Vaše milostné sny můžete právě o víkendu proměnit v realitu. A co se stane zadaným Rybám? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články