Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Víkendový horoskop: Štírům hrozí nemoc, Kozorozi potkají velkou lásku

Horoskop na tento víkend: Štírům hrozí nemoc, Kozorozi potkají velkou lásku
Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Podívejte se, co si pro vás hvězdy připravily na víkend a na co se jednotlivá znamení zvěrokruhu mohou připravit. Čekají vás starosti nebo právě naopak?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu vás čeká spoustu práce, která bude však ku prospěchu. Jste na vlně úspěchu a už brzy dosáhnete toho, o co tak dlouho usilujete. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Bývalá láska se vás bude snažit dostat zpět! Je jen na vás, jak se k tomu postavíte. Pokud cítíte, že takový vztah má ještě šanci na úspěch, zkuste to. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

O víkendu to bude jedna návštěva za druhou. To už by vás mohlo trochu rozčilovat, protože nebudete mít chvíli klidu. Nebojte se říct druhým ne. Není na tom nic špatného. V galerii najdete váš tip na víkend.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Vyvarujte se lhaní svému partnerovi! Pokud se chystáte večer někam zmizet a máte v úmyslu lhát, opravdu by se vám to nemuselo vyplatit. Upřímnost nade vše! V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Tento víkend budete toužit po samotě, dobré knize a horké vaně s pěnou. Hned se vám bude lépe přemýšlet o tom, co chcete ve svém životě změnit. Dopřejte sami sobě. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Pokud budete tento víkend cítit, že už opravdu potřebujete odpočinek, dopřejte si ho. Máte ideální příležitost strávit celý víkend v posteli a možná do toho zahrnout i trochu té erotiky… V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Zkuste chvíli nechat ostatní žít! Nikomu nevnucujte své názory a nehodnoťte, jak žijí ostatní. Pokud vnesete do vašich vztahů konflikt, těžko ho budete urovnávat. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

O víkendu budete trávit čas se svou rodinou. Máte ideální příležitost vytáhnout karty a oprášit staré deskové hry. Užijete si spoustu legrace! V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Pokud jste zadaní, zřejmě bude pro vás tento víkend trochu náročnější. Na povrch vyvstanou staré křivdy, které budete intenzivně řešit. Má to ještě ale vůbec cenu? V galerii najdete, na co si dát pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Dejte si pozor na prochladnutí! Pokud si tento víkend nedáte pozor, další týden budete všechnu tíhu pracovních povinností řešit s kapesníkem u nosu. Pozor si dejte také na pomluvy. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

O víkendu dejte prostor své kreativitě, věnujte se malování, poslechu hudby nebo čtení. V tomto chladném počasí vám udělá radost dobrý čaj a teplá deka. V galerii najdete, co vás tento víkend rozčílí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nezadaní mají velkou šanci potkat lásku svého života! Mějte oči otevřené a buďte připraveni na příležitost, která se už nemusí jen tak opakovat. V rodině by se mohl urovnat dlouhodobý konflikt. V galerii najdete váš víkendový tip.

Související články

Další články