Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Štíři skončí v posteli, Berani oslní protějšek

Zdroj: Pixabay
+ Dalších 8 fotografií
astro
První červnový víkend přichází! A co se bude dít? Někteří zrozenci se dostanou do finanční tísně, jiní nepůjdou pro ostrá slova daleko. Tento víkend je jako stvořený pro rozmazlování. Rozmazlujte sebe i svého miláčka. Objevte ztracené ambice a cestujte! Jaký bude právě váš víkend? A co zajímavého si pro vás hvězdy nachystaly? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, o víkendu probudíte v někom velké sympatie. Svou přízeň projevte jinak než zbytečným utrácením. Budete mít radost, že vaši blízcí neodmítají pomocnou ruku. Pokud řešíte trable, můžete se spolehnout na jednoho ze svých kamarádů. Jaké trable a s čím vám pomůže? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

U Býka doma vládne pozitivní nálada. Ale hvězdy varují: O víkendu neopouštějte svůj domov, hrozí vám ztráta majetku. Pokud se chcete bavit, pozvěte své přátelé k vám a uspořádejte dopolední brunch. Pokud vaše drahá polovička žárlí, je to jedině dobře. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci, naučíte se někdy chránit své soukromí? Měli byste! Pozor si dávejte na vyčerpání organismu. Dopřejte si relax a na velké mejdany tento víkend zapomeňte. Opačné pohlaví přitahujete jako magnet, ale co musíte vyzkoušet? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Ráčci, o víkendu si chcete užít klidné večery. Vaše drahá polovička na to má jiný názor. Zkuste přimhouřit oči a pustit ji samotnou. Žádné riziko ve vašem vztahu nehrozí. Naopak se ušetříte zbytečných drbů, které vás nezajímají. Čemu byste se měli věnovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, je důležité nechat růst svého ducha, ale uberte na svém temperamentu. Někteří známí vašeho miláčka by ho nemuseli vydýchat. A bouře je na světě! I když s vámi cloumají emoce, zkuste komunikovat v klidu. A co musí mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, vyhněte se kritizování a svůj potenciál využijte k poznávání nových věcí. Nyní je ideální doba na cestování. Vaše duchovno si to žádá! Neustále zkoušejte to, co vás bude těšit. Nezůstávejte na mrtvém bodě. Kým se nyní musíte obklopovat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, vaši blízcí vás nepřestávají udivovat. Pokud se ze svých chyb nepoučili, tak vy rozhodně. Neplýtvejte energií a předejte jim pouze to, co musíte. Váš nový objev si vás tak trochu oťukává. Co musíte skrýt? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, pozor, o víkendu byste mohli marodit. Nejlepší bude, když zalezete do peřin. Víkend v posteli není špatný, pokud máte vedle sebe tu správnou osobu, což vy máte! Nechte se hýčkat, ale potom jí dejte něco na oplátku. Čím ji potěšíte? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

O víkendu prahnete po kulturních a dobrodružných akcích. Řešíte-li potíže, vypněte. Hvězdy před žádným nebezpečím nevarují, takže si můžete dopřát pár alkoholových dýchánků. Se svým partnerem jste na jedné vlně. A jaký víkend čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Podstatnou část povinností si splníte před víkendem, takže hurá zabalit a můžete vyrazit. Váš miláček vám naplánoval víkend v přírodě. I když budete ze začátku rozpačití, nakonec si to sedne a vy se uvolníte jako už dlouho ne. Před čím varují hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, v hlavě se vám honí spousta myšlenek. Čeká vás společenská akce, budete působit milým dojmem, ale běda, jak se objeví nějaký šťoural. Do vašeho soukromí si zasahovat nenecháte. Pro ostrá slova nejdete daleko. Na koho ale musíte myslet? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, křivdu vašeho blízkého přítele prostě nepřekousnete. Měli byste mu však dát příležitost vysvětlit vám to. Sami přece nejste bez chyby. Vaše drahá polovička skrývá emoce, které brzy vyjdou na povrch. A co singles o víkendu? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články