Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Víkendový horoskop: Štíři se potkají s tím, koho nemohou vystát, Střelci budou marně čekat na návštěvu

Horoskop na tento víkend: Střelci budou marně čekat na návštěvu
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Máme tu první listopadový víkend! Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu přichystaly a co vás tentokrát rozhodně nemine.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Věřte v osud. Co se má stát, se stane. Jsou věci, které neovlivníte. Co ovlivnit můžete, je vaše mysl. Mějte pod kontrolou své myšlenky a nic špatného si nepřipouštějte. Váš tip na víkend najdete v galerii.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Zjednejte si doma trochu pořádek! Zřejmě vám ty děti začaly přerůstat přes hlavu. S partnerem se na výchově tentokrát rozhodně neshodnete, naopak to může dopadnout velkou hádkou. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

V lásce vám hvězdy tentokrát budou přát! Neostýchejte se oslovit svého vyvoleného, neodmítne vás. Během víkendu by vás mohla překvapit nečekaná návštěva. V galerii najdete, na co se o víkendu můžete těšit.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Řešte s partnerem vše v klidu. Pokud budete prosazovat jen své zájmy, brzy se dostanete do vážného konfliktu. V partnerství by si měli být dva rovnocenní. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Váš workoholismus dosáhne o víkendu svého maxima. Brzy doma však budete vysvětlovat, proč nezvládáte ani jednu domácí povinnost. Teď by vám to mohlo vážně přerůst přes hlavu. V galerii najdete, co vás potěší.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

Užívejte si to, co doma máte. Buďte vděční za každou maličkost a nepřestávejte pracovat na svém posunu. Pomohou vám v tomto období meditace. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

O víkendu by se vám mohl ozvat starý přítel, který má pro vás zajímavé zprávy. Vaše intuice vám tentokrát bude skutečně nápomocná. Zkuste vidět problémy z jiné perspektivy. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Během víkendu budete mít tvůrčí náladu. Lákat vás bude zejména přestavba domova a změna nábytku. Dělejte jen to, co zvládnete o víkendu dokončit. Ať nejste v týdnu ve stresu. V galerii najdete, na co si dát pozor.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Vraťte se k činnostem, které vám dříve dělaly radost. Potřebujete obnovit energii, zaměřit svou mysl někam jinam, alespoň na chvíli. Využijte svého rozpoložení a popusťte uzdu fantazii. V galerii najdete váš tip.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

O víkendu budete muset snést přítomnost někoho, komu nemůžete přijít na jméno. Buďte zdvořilí a aroganci nechte doma. Alespoň jeden večer si vyhraďte pro domácí pohodu a napínavý film. V galerii najdete, co vám udělá radost.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Pozvete na návštěvu někoho, kdo nakonec nedorazí. To vás může trochu zabolet. Buďte ve svých citech upřímní a jednejte s lidmi na rovinu. Nevyčítejte jim nic ve vzteku. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nezapomínejte na své zdraví. Naplánujte si na víkend dlouhou procházku a buďte na čerstvém vzduchu. Potrápit vás může imunitní systém, který nebude fungovat tak dobře, jak jste zvyklí. V galerii najdete váš tip.

Související články

Další články