Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Víkendový horoskop: Štíři budou frustrovaní, Býci zažijí zvláštní sny, Berani řeší vztahy

Víkendový horoskop: Štíři budou frustrovaní, Býci zažijí zvláštní sny, Berani řeší vztahy
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Po mrazivém týdnu přichází velice nápadné oteplení a to i ve vztazích. Co si pro vás hvězdy přichystaly, se dočtete v našem pravidelném horoskopu.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani budou tento víkend řešit vztahy. Možná máte poslední dobou pocit, že vám partner nenaslouchá, ale nasloucháte vy jemu? Zkuste se na to podívat i z jeho strany. Nikdy není absolutní pravda, je to jen úhel pohledu. Nezapomínejte na to. Kompromis je důležitý. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, poslední dobou se vám můžou zdát zvláštní sny. Zkuste se na ně zaměřit, chtějí vám něco sdělit. Je vhodné se začít sebezdokonalovat. Máte nějaká tajná přání? Chcete se něco naučit? V něčem se zlepšit? Začít zdravě jíst a cvičit? Tento víkend je vhodná doba. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Máte pocit ukřivdění? Někdo z vašeho okolí vám možná řekl nebo udělal něco, co vás mrzí. Odpusťte, netrapte se zbytečně věcmi, které nezměníte. Zaměřit se musíte hlavně na sebe a na své vnitřní dítě. Kdy jste si naposledy jen tak hráli a nemysleli na nic? Zkuste to. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Tento víkend vás bude někdo nebo něco inspirovat, možná jste zaznamenali poslední dobou nedostatek energie, vyčerpání a znuděnosti. Dívejte se okolo sebe, hledejte něco, co vás nabije a dodá vám inspiraci k vašemu lepšímu já, možná budete i vy inspirací pro další osoby. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Víkend pro vás bude ve znamení meditace, měli byste si odpočinout od každodenních starostí. Je toho možná na vás poslední dobou hodně. Zkuste se více uzemnit, být v tichosti a snažit se urovnat si myšlenky, které vás trápí. Uvidíte, že vše se dá vyřešit s rozvahou. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny budou tento víkend pečovat o své nejbližší, což vám samozřejmě dělá radost a to je dobře. Někdo se bude chtít starat i o vás, neodmítejte nabídku a nechejte se rozmazlovat. Jste také jen lidi a občasná péče o vaši osobu vám prospěje. Zaměřte se na sebe a dělejte to, co vás dělá šťastné. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Váhy stejně jako Býci mají tento víkend našlápnuto k sebezdokonalování. Zkuste si najít něco, co vás posune dál. Nejspíš se to i od vás v pracovním prostředí očekává. Více komunikujte, komunikujte s rozvahou, abyste náhodou neřekli něco, co by mohlo daným osobám ublížit. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Máte tendence někdy o sobě pochybovat, což vás může často frustrovat. Chcete pro všechny dobro a občas zapomínáte na sebe. Tento víkend se zaměřte hlavně na sebe a udělejte věci, které chcete dělat a které jste chtěli dělat, ale něco vám v tom bránilo. Nebojte se být sami sebou. Naslouchejte si. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Trápí vás něco? Možná je to tou nekonečnou zimou a celkovou situací, se kterou se nyní potýkáme všichni a na vás to padá víc, než na někoho jiného. Nedržte v sobě své emoce, strachy, potřeby. Možná potřebujete jen někoho, kdo vás vyslechne a dá vám radu. Nebojte se toho, uleví se vám. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi by se měli zaměřit na přítomnost a rozvoj své osobnosti. Možná často vzpomínáte na minulost, na věci, které by byly kdyby. Bohužel kdyby není, je pouze přítomnost a vy se ji naučte žít. Odpusťte si staré chyby, křivdy od ostatních a prostě žijte. Žijte tak, abyste byli šťastní vy i vaše okolí. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Tento týden byl pro vás nejspíš náročný, cítíte se unavení, možná se vás chytl nějaký bacil. Zaměřte se na to, zda nejste moc ve stresu, jakou máte stravu a spánek. Spánek je pro vás v tuto chvíli důležitý. Dejte si lehčí jídlo a více spěte. Uvidíte, že vám bude lépe. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Možná je toho na vás poslední dobou moc, zkuste se postavit nohama pevně na zem a vězte, že vše se děje z nějakého důvodu, co vás nezabije, vás posílí. Najděte vnitřní sílu, kterou máte a věřte, že vše dobře dopadne. Meditace vám pomůže se uklidnit a dechové cvičení pomůžou s úzkosti. Doporučení na víkend naleznete ve fotogalerii.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy