Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Ryby potkají lákavou partii, Kozorohy čeká peklo s partnerem

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Ryby potkají lákavou partii, Kozorohy čeká peklo s partnerem
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Tento víkend budeme pod vlivem blížícího se úplňku. Úplněk se bude odehrávat ve znamení Býka, který určuje stabilitu a odpovědnost, ale dává i příležitosti pro zajímavá milostná dobrodružství. Některá znamení upozorní, aby nešla hlavou proti zdi. Jaké budou vaše víkendové plány? A co si na vás připravily hvězdy tentokrát? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, o tomto víkendu bude pozitivně podpořen váš sexuální apetit. Nastává ideální čas pro hledání vhodného milence i partnera pro život. Takže singles, jen do toho! Ve vztahu dojdete k vytouženému. Co to bude? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, ve vztahu vám bude dopřána stabilita a rovnováha. Singles by měli jít do vztahu rozhodně naplno. Na co si budete muset dávat pozor, jsou finance. Z jakého důvodu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, na seznámení za každou cenu zapomeňte! Energie lásky se vám budou o víkendu vyhýbat obloukem. Nedokážete říct ne, a to je možná ten problém. A co vás čeká v partnerském vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, tento víkend bude složitý. Hvězdy radí, abyste nebyli vztahovační a každému partnerovu slovu nevěnovali až tak velkou pozornost. Singles si potřebují provětrat hlavu. K čemu byste měli víkend využít? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, chmury zaženete tak, že si vymyslíte svůj program. S vaší láskou o víkendu moc nepočítejte. Zavolejte přátelům a podnikněte něco společně. A co čeká singles? S kým si nebudou rozumět? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, je před vámi báječný víkend plný smíchu, vášnivých schůzek i přátelských setkání. Tento víkend bude prostě na pohodičku. K čemu dopomohou hvězdy nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, o víkendu se budete snažit prosazovat své názory. Jen to nedělejte na veřejnosti, jinak to od svého partnera pěkně schytáte. A jaký víkend si připravily hvězdy pro nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o tomto víkendu na vás bude energie Býka působit velmi silně. Ve vašem okolí se objeví někdo, koho nemáte rádi, co ale uděláte tentokrát? Danou osobu budete prostě ignorovat. A co váš vztah? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, kvůli energiím Býka nebudete flirtování vašeho partnera tolerovat. Dáte mu pořádně za vyučenou. Ale ať se děje, co se děje, vaše láska je vytrvalá. A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, o tomto víkendu se setkáte s neúctou ze strany svého partnera. Budete zahnáni do kouta. Stabilita ve vztahu pro vás hodně znamená. Co musíte podniknout? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o víkendu se objeví někdo, kdo vás sevře v náručí a už vás nepustí. To jste si přece tak dlouho přáli. Ve vztahu už to tak růžové nebude. O co půjde? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, o víkendu vás čeká účast na předem neohlášeném večírku. Nechte se překvapit. Společenské dění vás vyburcuje ke ztřeštěné akci. Flirtování a alkohol udělají své. Koho potkáte? To se dozvíte ve fotogalerii.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy