Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Ryby čeká sladké vyznání lásky, Býky temná hrozba

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Víkend přinese nové výzvy! Proč Beran vzplane nad maličkostmi? A co nesmí přehlédnout Blíženci? Víkendový horoskop vám odpoví! Někteří zrozenci budou přitažliví, pro jiné představuje tento víkend hrozbu. Co dalšího vás čeká a nemine? Hvězdy mají jasno! Přečtěte si náš VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

O víkendu budete velmi akční. Jen jste poslední dobou příliš emocionální, a tak snadno vzplanete nad maličkostmi. Snadno se naštvete, ale zároveň umíte i pobavit. Vaše drahá polovička z vás cítí podrážděnost, co udělá? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, dělejte to, co vás dělá šťastnými. Ve vašem okolí se objeví jedinec, který pro vás představuje určitou hrozbu. Nenechte se otrávit a dejte najevo svou lásku. A co budou mít singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o víkendu se mějte na pozoru! Může se objevit ten pravý. Stále vyhledáváte nové impulzy, ale štěstí stojí přímo před vámi. A jaký víkend budou mít zadaní Blíženci? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

O tomto víkendu pocítíte vztek na svého drahouška. Co vás tak štve? Váš partner si musí neustále prosazovat vlastní pravdu. Musíte si přiznat, že vaše komunikace není ideální. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, potřebujete mít stále pocit, že musíte o svého partnera bojovat. Hvězdy radí, abyste spíše vyhledávali co nejvíce společných zájmů. O víkendu se vám ve vaší nápaditosti nebude dařit jako obvykle. A co singles? Budou na tom lépe? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

V lásce odhoďte nesmělost a vašemu vytouženému dejte najevo svůj zájem a sympatie. Jste malinko pod nátlakem, a tak se mohou v kruhu rodinném objevit názorové neshody. A jaký víkend čeká zadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, netrapte se a usmějte se! O víkendu vás může někdo příjemně překvapit a zajiskří to mezi vámi. U zadaných hvězdy signalizují určité trable. Čeká vás trochu houpačkové období. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, chcete pro sebe a svého partnera naplánovat zábavný víkend, ale nedaří se vám nic kloudného vymyslet. Nebojte, ono to nějak dopadne a víkendové volno si nakonec užijete. A co čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

O tomto víkendu budete mít štěstí na nalezení skvělého protějšku. Přitahuje vás a baví vás jeho divokost a nespoutanost. Zadaní Střelci budou nervózní, ale na váš vztah to nebude mít dopad. Z čeho? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroha čeká proměnlivý víkend. Na jednu stranu svého miláčka zbožňujete, ale vaše výkyvy nálad přicházejí jako blesk z čistého nebe. Zkuste se uvolnit a vyjet do přírody. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o víkendu vás čeká složitější úkol. Ve svém vztahu si potřebujete vybojovat určité změny. Singles budou společenští a budou se hodně seznamovat. Na co by si ale měli dát všichni Vodnáři pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Rybky, zvýšená porce romantiky, večeře, dárečky, to vše ukazují hvězdy o víkendu. Těšit se můžete i na intenzivnější city a vášnivé noci. Tohle bude super víkend! I pro nezadané? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články