Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Víkendový horoskop: Ryby čeká samá láska, Berany milion problémů ve vztahu

Zdroj: pixabay
+ Dalších 10 fotografií
Předposlední lednový víkend je opět tady a s ním i další horoskop. Pojďme se podívat, co nás o víkendu čeká a nemine. Hvězdy mají jasno.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

O víkendu se vám ozvou rodinní příslušníci, protože vás nejspíš dlouhou dobu neviděli a je jim smutno. Vypadá to, že zažijete příjemný víkend v rodinném kruhu, Bylo už na čase, protože díky povinnostem a starostem jste na své blízké často zapomínali a netrávili jste s nimi moc času. Oprostíte se od každodenní rutiny a bude vám skvěle. Čeká vás také zajímavá zpráva, která vám přijde na mobil. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Nebudete mít moc veselou náladu a budete spíš mrzutí. Každá drobnost vás může rozčilovat. Máte v sobě přemíru negativní energie, kterou byste měli nějak ventilovat, než bouchnete jako papiňák. Pokud vám dané věci vadí či vás štvou, je dobré to řešit zavčas a v klidu, než v sobě emoce střádat. Dávejte pozor, abyste nevyjeli na lidi, kteří si to nezaslouží. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Může vás tento víkend potrápit bolest hlavy a zubů. Dávejte si pozor, možná jste zameškali preventivní kontrolu u svého zubaře, či máte problém s citlivými zuby. Raději to vyřešte co nejdříve, aby z toho nebyl větší problém. Bolest hlavy můžete mít od krční páteře. Zkuste poprosit svého partnera, zda by vás nenamasíroval. Člověk nikdy neví, co z toho může vzniknout. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Pokud jste bez stálého zaměstnání, o víkendu by se vám mohl ozvat někdo, kdo vám nabídne práci. Bude to skvělá příležitost a vy byste mohli mít šanci mít jistou práci. Neváhejte a uvidíte, že se vám bude dařit. Pokud máte nějaký nevyřešený konflikt se svými přáteli, zkuste se jim ozvat a promluvit si. Vše špatné si vyříkáte a vy budete mít konečně klid na duši. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Lvi budou mít obrovskou potřebu být ve společnosti. Hlavně nebýt samotní, nebo byste zbytečně tesknili. Ozvěte se svým blízkým a něco podnikněte. Pokud máte partnera, tak si víkend užijete ve vzájemné společnosti. Pokud jste sami, zavolejte přátelům a udělejte si hezký den. Možná s sebou vezmou i další osoby, které neznáte a můžete se seznámit se zajímavými lidmi. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Nejspíš budete unaveni a vyčerpáni po náročném týdnu. Měli byste si alespoň jeden den odpočinout a nic nedělat. Možná se i déle prospat či se jen tak povalovat. Nic tím neztratíte, ba naopak získáte. Věřte, že i vy potřebujete trochu relaxace. Pokud jste ve vztahu, poproste partnera, aby vám s něčím pomohl a vy následně měli více času pro sebe i pro své blízké. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Dávejte pozor na úrazy. Možná vám spadne pánev na prsty na noze, anebo si skřípnete prst do šuplíku. O víkendu buďte více obezřetní. Pokud budete v práci, nejspíš večer padnete únavou. Doma už nic nedělejte, zkuste načerpat sílu, kterou potřebujete. Vaše drahá polovička po vás bude vyžadovat ponocování a to se vám nemusí na druhý den moc vyplatit. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Někdo vás o víkendu pozve na nečekanou událost, ze které se místo pár hodin stanou dny. Prospěje vám to, konečně si odfrknete a přijdete na jiné myšlenky. Jen to nepřehánějte s alkoholem, nemuselo by vám být dobře. Hlavně míchat různé druhy se nevyplácí. Pokud se tak stane, mějte u sebe vitamíny a spoustu vody. Také dobrou výmluvu, kterou řeknete partnerovi, když jste nedorazili domů. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Budete mít velice na pilno. Nejspíš dostanete pozvání na více návštěv a schůzek a je jen na vás, abyste si to zorganizovali. Nic neslibujte, pokud to nesplníte, mohli by na vás být ostatní naštvaní. V obchodě dobře vybírejte potraviny, mohli byste si domů přinést ne zrovna čerstvé ovoce, které vám nevezmou na reklamaci. Večer si vezměte do ruky knížku místo telefonu. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Měli byste se podívat do šatníku a zkusit přetřídit pár věcí sobě a své rodině. Možná se tam nachází oblečení, které jste na sobě neměli několik let a možná je nikdy neobléknete. Je potřeba občas udělat očistu. Popřemýšlejte, jestli se dané věci nebudou hodit někomu jinému a možná mu udělá i radost. Nezadané čeká velice zajímavé seznámení. Budete nadšení. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři, kteří budou v tyto dny slavit narozeniny se mohou těšit na překvapení od svých blízkých. Dostanete krásné dárky a jako překvapení bude oslava, která se neměla konat. Váš milovaný vás překvapí následně i v posteli. Celkově byste si měli dávat pozor na přemíru jídla, nebude vám moc dobře a je možné, že strávíte spoustu času na místě, „kde pan Král chodí sám.“ Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Zažijete víkend plný lásky a romantiky se svou drahou polovičkou. Pokud jste single, budete trávit čas s rodinou a přáteli, které máte také moc rádi. Možná chytnete uklízecí mánii, sežeňte si dostatek pytlů na odpadky. Máte-li potřebu se s někým vidět, neváhejte se mu ozvat, dozajista bude rád za vaši společnost. Myslete na dostatek vitamínů a minerálů. Doporučení na víkend? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články