Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Ryby čeká romantická jízda, Panny rozbouřené emoce

+ Dalších 11 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Vzrušující plány, náhodná setkání a bouřlivé emoce, v tomto duchu se ponese poslední červencový víkend! Někteří zrozenci budou muset zapracovat na svém milostném životě, jiní budou plánovat bláznivá dobrodružství. Víkendový horoskop vám prozradí, jak hvězdy ovlivní vaše víkendové plány. Přečtěte si náš VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, tento víkend v tom máte jasno. Svůj volný čas strávíte s nejlepšími přáteli. Potřebujete se pořádně pobavit a upustit páru. Trable v partnerství nechejte za sebou. Po víkendu dojde k udobření. Singles, na co byste se měli zeptat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Hvězdy doporučují investovat více energie do svého miláčka. Takto strávený čas vám přinese milostné dovádění, které tento víkend tolik potřebujete. Jděte na masáž a dopřejte si relax. Co zjistí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, vaše nálada je na bodu mrazu, ale přesto přitahujete pozornost okolí. Takže singles, buďte na pozoru. Zadaní ve svém pokušení trochu bloudí. Hledejte něco, co váš vztah posílí. Co musíte rozhodně zkusti? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Ráčci, váš víkend bude zaměřený na investice. Vlivem ohnivého Lva si chcete dopřát trochu luxusu. Svou energii využijte například ke zkrášlení vašeho domova. Ve vztahu budete fungovat skvěle. Čím překvapíte svého miláčka? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner1

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, toužíte po hlubokém spojení. Hvězdy varují: Nemůžete mít všechno hned. Opravdovou intimitu musíte zdokonalovat neustále. Ale vaše milostná transformace je na dobré cestě a zaručuje úspěch. A jaký víkend čeká singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Vy byste měli své emoce držet na uzdě. Váš partner má srdce na správném místě, ale i jemu může dojít trpělivost. Těšili jste se na intimní víkend? Tak na to raději zapomeňte! Překonejte svůj nervový kolaps. A jak si užijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, ohnivá energie Lva vás přiměje užít si s potenciálním milencem. I když vyjde na povrch vaše kreativita, nemáte žádnou záruku, že vaše hrátky budou žhavé. Co si nesmí vyčítat zadané Váhy? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tento víkend se rozhodnete, pro adrenalinové dobrodružství. Budete spokojenější a plní energie, což se nakonec pozitivně odrazí na vašem milostném životě. Plácnete se přes kapsu, co vaší lásce dopřejete? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, budete v šoku, jaký program pro vás váš miláček připraví. Vibrace Lva vám přinesou výživný společenský zážitek. A k čemu dají hvězdy prostor nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Singles Kozorozi pokukují po někom svalnatém a odvážném. Chcete si prostě užívat. Hlavně se vyhněte emocionálně nevyrovnaným jedincům Zadaní, na co byste si měli dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, zábavu máte posvěcenou. Jen pozor, abyste se neodrovnali. Snažte se vyhnout jakémukoli dramatu, které vám přijde do cesty. Hlavně chraňte své soukromí. Před čím varují hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Během páteční noci se vás bude snažit někdo vytočit. Nesmíte zapomenout na to, že nikdy se nezavděčíte všem. Hlavně, že váš miláček pro vás udělá první poslední, a tak si užíváte společnou romantickou jízdu. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články