Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Ryby čeká obrovská rozkoš, Býky hádka s partnerem

+ Dalších 11 fotografií
ASTRO
První srpnový víkend bude pod vlivem čtvrtečního novoluní. Bude symbolizovat vášnivou lásku i nadějné kariérní vyhlídky. Jen tak něco vás nerozhází. Tento víkend je jako stvořený pro výlety a setkávání se zábavnými lidmi. Najděte si čas na známé, které jste dlouho neviděli. Co dalšího vám hvězdy předpovídají na tento víkend? Přečtěte si náš VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Milí Berani, už se nemůžete dočkat víkendové zábavy. Singles si vyhodí z kopýtka a nejspíš se někde s někým zapomenou. Ráno se možná budete divit, kdo se vám to připletl do cesty. A co vás čeká ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Býčci, v pátek budete trochu vztahovační, hádce se nejspíš nevyhnete, ale budete mít příležitost dát vše do pořádku. Vaše důvěra je křehká, ale obavy jsou jen ve vaší hlavě. Co zažijí singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

S prvním srpnovým víkendem je ve vašem případě spojena láska. Uvědomíte si, co ve své polovičce máte, a chcete dohnat všechno zameškané. A co plánují singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Zrozenci Raka budou opět v kondici. Vlivem novoluní se vám zvýšilo sebevědomí a chcete využít každou příležitost. Že je někdo zadaný? To je vám momentálně jedno. A jak dopadnete ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvíčci, váš víkend vypadá velmi slibně. Sebejistě se snažíte o navazování nových vztahů a máte bláznivé nápady, které se chystáte uskutečnit. Budete i ve vztahu takto vášniví? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, začátek srpna je zasvěcený hlavně osamělcům. Neměly byste se zavírat před světem, ale zároveň si dávejte pozor, ke komu projevíte náklonnost. Čemu musíte dát přednost ve vztahu? To se dozvíte ve fotogalerii.

novebanner4

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Poslechněte svou drahou polovičku a nechte se unést romantikou. O víkendu vám trochu vášnivých zážitků prospěje. Novoluní slibuje i finanční přilepšení. A co dalšího vám hvězdy předpovídají? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o víkendu si vyzkoušíte nový koníček, který si vás získá. Se svou drahou polovičkou najdete společnou řeč a dojdete ke společnému rozhodnutí. Děti ještě ne! A co singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, nedovolte, aby vám pracovní starosti zkazily víkend. Potřebujete se vyřadit z provozu. S vaším miláčkem vás čeká prodloužený víkend, který si užijete. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kozorozi, jste ve výborné kondici. V lásce budete muset krotit své rozbouřené touhy, protože vám to doma zrovna neklape. Je to ale právě váš miláček, který vás dohání k šílenství. A čeho se nemusí singles bát? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

V lásce se vám poslední dobou spousta věcí nepodařila. Ale nyní vám novoluní vnese do duše mír. Jako náplast na vaše bolístky zvolte divokou postelovou jízdu. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, tentokrát jste to vy, kdo bude lovit protějšky. Jste okouzlující a je dost nepravděpodobné, že si o víkendu neužijete. Možná i s více protějšky. A co ve vztahu? Užijete si stejně? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články