Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Víkendový horoskop: Ryby čeká dokonalé rande, Kozorohy vytočí rodina

Horoskop na tento víkend: Ryby čeká dokonalé rande, Kozorohy vytočí rodina hloupými poznámkami
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Podívejte se, co si hvězdy přichystaly na poslední říjnový víkend a čeho byste se měli rozhodně vyvarovat! Kdo potřebuje odpočinek jako sůl, komu přeje planeta Venuše v lásce a komu napoví intuice?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu byste měli dokončit úpravy domova a také si pořádně odpočinout. Vaše efektivita práce se dlouhodobě snižuje. O víkendu máte šanci strávit nějaký čas s rodinou a přáteli, takže ji nepromarněte, ať to není jako vždy. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Tohle pozvání na rande byste měli vážně přijmout. Přijde od člověka, na kterého jste dosud ani nepomysleli, a překvapí vás na plné čáře. Nepřipouštějte si chmury podzimu, snažte se vidět to dobré. Chovejte se vřele a láskyplně. V galerii najdete tip na víkend.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Tento víkend to u vás doma bude opravdu žhavé! Nejenže budete mistři masáží, ale zkusíte také sexuální praktiky, které vás nikdy dříve nenapadly. I partner bude překvapený, kde se to ve vás bere. V galerii najdete, co vás potěší.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pokud vám to situace jen trochu dovolí, neváhejte o víkendu vyrazit na hory a nadýchat se čerstvého vzduchu. Rychlost města a pracovní vytížení vám už dlouho nedělá dobře. Příroda vám bude nápomocna, na výlet vyrazte s celou rodinou. V galerii najdete, na co si dát pozor.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Planeta Venuše tento víkend přeje lásce, o kterou dlouhodobě usilujete. Nechte si silná gesta a žádosti o obdiv, váš protějšek touží po něžnostech. Nemusíte se dělat lepšími, než ve skutečnosti jste. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Do vašeho partnerského vztahu se vkradl stereotyp, který vám lásku pomalu dusí. Rozdmýchejte ji tento víkend jako oheň, vraťte se na místa, kde vám to s partnerem ještě fungovalo. Bude to mít doslova blahodárný účinek! V galerii najdete, co vám udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

O víkendu dostanete velmi zajímavou příležitost, která vám do života přinese finanční hojnost. Tu si dlouhodobě manifestujete, ale zatím vám nebyla dopřána. Mějte oči otevřené. V partnerském vztahu si dejte pozor na konflikt. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Na chvíli se nezastavíte, pořád po vás někdo bude chtít pomoc. Vaším ventilem budou večery s partnerem, které strávíte v objetí a klidu. Blízkost druhého je něco, co vás uklidní. Vyhněte se výčitkám, vyústily by do hádky, kterou jen tak neurovnáte. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Tento víkend neváhejte vyrazit na nákupy! Budete mít šťastnou ruku a najdete neuvěřitelné slevy. Věc, kterou jste si tak dlouho přáli, teď můžete pořídit za naprosto bezkonkurenční cenu. Partnera však nechte tentokrát doma. On z vaší víkendové náplně tolik nadšený nebude. V galerii najdete váš tip na víkend.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Věřte své intuici, o víkendu vám dobře napoví, jak se v konkrétní věci zachovat. Měli byste se vidět se svými přáteli, v posledních týdnech je zanedbáváte a jejich přítomnost ve vašem životě začíná chybět. Nezadaným přejí hvězdy v aférkách na jednu noc. Bude to skvělé dobrodružství! V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

O víkendu vás bude vytáčet arogance ostatních. Sami jste tak dlouho pracovali na svém chování, respektujete lidi kolem sebe. Nemáte tedy pochopení pro ty, kteří jednají jinak. V rodinných vztazích byste se konečně měli postavit evidentní nespravedlnosti. V galerii najdete, co vám pomůže.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Nenechte se vytočit ostatními a jejich hloupými poznámkami. Jen vy víte, jak to ve vašem životě opravdu je. Proč byste měli někomu něco dokazovat? Konečně si uvědomte, že to opravdu nemáte zapotřebí. Pozor si dejte hlavně na tchyni. Ta vás bude přivádět k šílenství. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Pokud chcete vědět více, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Související články

Další články