Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Ryby budou panikařit, Panny triumfovat v milostném životě

+ Dalších 9 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Je před námi víkend plný emocí. Otevřou se překvapivé možnosti pro zadané i pro singles. Hvězdy radí: Neměli byste se ničeho zaleknout. Většina zrozenců bude posilovat svůj vztah. Hlavně byste se měli vyhnout unáhleným závěrům, ale i přehnaná sebejistota bude na škodu. Co vám hvězdy předpověděly na víkend? Jak to bude mít právě vaše znamení? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, co můžete o víkendu udělat? Rozšiřte své obzory a naplánujte si nějaký poznávací výlet. Pluto vám může dělat problémy s ovládáním. Vaše drahá polovička vás bude fascinovat. Co vymyslí? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Manipulativní Pluto vás donutí vypořádat se s nejistým vztahem. Vyjdou na povrch všechny chyby. Zvolte kompromis. Mohlo by to znamenat začátek autentičtějšího vztahu. Co vám nabídne Slunce v Beranu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, v sobotu vás bude Pluto transformovat. Předpovídá silné emoce a intimitu. Přijměte pozvání starého přítele a vyrazte ven. Singles by se mohli dočkat romantického vztahu. A co v neděli? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Rodina na prvním místě? Ano, ale dejte prostor i přátelům. Mohou se cítit zanedbaní a zranění. Můžete jim ukázat cestu a pomoci ke změně. Vzdejte se perfekcionismu, abyste dosáhli výsledků. Co musíte udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, sobota bude náročná. Něco očekáváte, ale nemáte žádné vyhlídky směrem vpřed. Jste v pokušení, ale dostává se vám odporu. Udělejte to prakticky a neočekávejte kreativitu. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Panny, zkuste držet své emoce na uzdě. Jinak by to mohla být v sobotu opravdová jízda. Můžete se o sobě dozvědět něco neočekávaného, a ne zrovna lichotivého. Ve vašem milostném životě budete triumfovat. Co vám radí hvězdy? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

V partnerské sféře vám konstelace Sluce pomůže nastavit rovnováhu. Po dlouhé době si užijete harmonii a romantiku. Dojde k prohloubení pouta mezi vámi a vaším partnerem. Komu nabídnete pomoc? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o víkendu budete bloudit. Bloudit ve svých emocích a citech. Vaše myšlenky potřebují odfiltrovat věci, které vás trápí. Reagujete podrážděně na své okolí. Co budete mít za úkol? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Ne každý je tak průhledný jako vy. Nebuďte příliš rychlí a nedávejte ostatním prostor k pochybnostem. Nemusí být vše podle vašich představ. Důležité je, že to zvládnete. Jste váhaví ve vztahu? Co udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, upustíte od svých standardů a přiznáte své emocionální potřeby. Pokud k tomu budete přistupovat s laskavostí, dočkáte se podpory. Nedělní rodinné záležitosti by se mohly zvrhnout v drama. Proč? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Udělejte si o víkendu pauzu od stereotypu. Nebuďte sarkastičtí a ke své drahé polovičce přistupujte s pokorou. Je to potencionální přinos pro vás. A co vy singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

V sobotu narazíte! Střet vašeho romantického zájmu s vaším protějškem bude jen ve vaší hlavě. Nepanikařte! Nechte jej vydechnout. V neděli už neuvidíte, co? To se dozvíte ve fotogalerii.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články