Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Víkendový horoskop: Raky ovládnou chmury, Střelci by se měli věnovat očistě duše

Muž za oknem.
Zdroj: Pixabay
HOROSKOP

Je tu první aprílový víkend a počasí podle okřídleného přívlastku předvádí opravdu psí kusy. Kterým znamením přinese i přes nepřízně klimatu pozitiva a která by se naopak měla schovat a nevystrkovat nos z domu? Podívejte se, co hvězdy připravily právě vám do našeho víkendového horoskopu.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

První dubnový víkend nebudete zrovna nejpozitivněji naladěni. Máte pocit, že svůj život nemáte úplně pevně v rukou a ačkoli se snažíte, nedaří se vám situaci ovládnout. Uklidněte se. Nemůžete mít zkrátka vždy vše pod kontrolou. Někdy je lepší dát věcem volný průběh a ono se vše zase nějak srovná.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Hvězdy říkají, že tento víkend budete muset řešit pár ne úplně příjemných záležitostí a ani vaše nejbližší okolí se příliš nepohrne do toho, aby vám s nimi pomohlo. Jak se říká, v nouzi poznáš přítele, ale také můžete zjistit, že je přece jen nejlepší spolehnout se sám na sebe.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Do nového měsíce vstupujete takzvaně se sluncem v duši. Jste optimisticky naladěni a na vše se díváte s potřebným nadhledem. Víkend u vás bude ve znamení zábavy a dobrých zpráv, a tak toho co nejvíce využijte a načerpejte energii do následujících dní.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tento víkend si odpočinku moc neužijete. Hvězdy říkají, že vás doma čeká pár neodkladných oprav. Když však nebudete příliš otálet, vše zvládnete levou zadní. Zkuste se ozvat svým přátelům, třeba by i oni mohli přiložit ruku k dílu a usnadnit vám práci. Odměníte se jim domácím pohoštěním.

Blíženci (22. 5. - 21. 6.)

Po náročnějším pracovním týdnu toužíte jen po odpočinku. Možná by ale přece jen bylo lepší namísto proválení víkendu doma vydat se někam do přírody. Síly můžete načerpat i tam. Pokud nejste zrovna fanoušek osamělých procházek, přizvěte své přátele. Nakonec se ještě dobře pobavíte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Hvězdy varují, že by na vás tento víkend mohly dopadnout chmury. Než se jim zbytečně zcela poddáte, zamyslete se, zda jsou oprávněné, či jsou spíše jen ve vaší hlavě. Ať tak či onak, pamatujte na to, že žádná píseň není tak dlouhá, aby jí nebyl konec.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

První aprílový víkend prožijete tak trochu v pracovním módu. Je možné, že vás někdo známý požádá o pomoc, a vy byste jej rozhodně neměli odmítat. Příště by se naopak mohla hodit pomoc vám. Večer se neupejpejte a dopřejte si trochu zábavy. Však si to zasloužíte.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Horoskop na tento víkend radí věnovat se především rodině, kterou kvůli práci v poslední době lehce zanedbáváte. Ona ví, že si nic nevymýšlíte a máte toho opravdu nad hlavu, ale jak se říká, kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod. V budoucnu budete za každé společné chvíle vděčni.

Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Na tento víkend máte naplánováno pár věcí, které chcete stihnout, je ovšem možné, že vám do nich jedna neočekávaná událost hodí takzvaně vidle a vám nezbude, než se situaci přizpůsobit. Zkuste zůstat nad věcí. Když se budete vztekat, ničeho nedocílíte a uškodíte jen sobě.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Nic vás tak nerozpálí doběla jako zrušení domluvených plánů na poslední chvíli a přesně toho se od svého okolí tento víkend můžete dočkat. Hvězdy varují před ráznými obraty a napjatými vztahy. Zachovejte klid a nenechejte se zbytečně vyprovokovat. Vůbec vám to za to nestojí.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

První dubnový víkend byste měli věnovat očistě těla i duše. Poslední dobou jste se poněkud zanedbávali a váš organismus vám to může dávat pěkně znát. Vyrazte načerpat energii do přírody a večer se věnujte sebepoznání. Udělejte si očistnou koupel a ponořte se do svých myšlenek.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

I když možná nejste s aktuálním vývojem situace kolem vás úplně spokojeni, zkuste se dívat na věci pozitivně. Lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Místo bědování nad nespravedlností osudu se radujte z maličkostí a uvidíte, že věci kolem vás se rázem začnou téměř samy zlepšovat.

Outsider a Insider: Kabát z ostudy v šatníku Miss World Kuchařové a pomsta Tiffany RichBitch

Související články

Další články

Nejnovější kauzy