Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Víkendový horoskop: Raky čeká zklamání, Panny budou lhát, jak když tiskne

Láska číhá všude. Ilustrační foto.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Čeká nás poslední červnový víkend v roce 2021! A ten bude opravdu magický, ještě pořád doznívá úplněk a jeho síla. Připravte se tak na emoční výbuchy, sexuální energii i lži a podvody. Už víte, co čeká tento víkend vaše znamení zvěrokruhu? Pojďte se podívat!

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

Váš víkend bude více pracovní než odpočinkový. Ať už budete dohánět pracovní resty nebo zvelebovat svůj domov, myslete na dostatek spánku. V galerii najdete, na co si dát o víkendu pozor.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Někdo vás o víkendu vážně naštve! Pokud to bude váš partner, mohlo by to znamenat dlouhodobější konflikt. Skřípat to bude i následující dny. Víkendový tip najdete v galerii.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Učte se trpělivosti. Má svůj důvod, když nedostanete vše okamžitě. Vesmír má svůj dokonalý čas a situaci, kdy k vám věci pošle. Věřte mu. V galerii najdete, co vás o víkendu ještě čeká.


Býk (21. 4. - 21. 5.)

O víkendu se k vám dostane informace, se kterou se budete velmi těžko srovnávat. Zkuste požádat přítele o radu. V galerii najdete, co vás o víkendu potěší.


Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Pozor na to, abyste se neřítili rovnou do průšvihu! Moc dobře budete vědět, před čím konkrétně vás hvězdy varují. Necítíte už teď, že je to špatně? V galerii najdete tip na víkend.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Očekávejte zklamání z věci, které jste opravdu hluboce věřili. Ačkoli to nyní nevyjde, vše je k vašemu dobru. V budoucnu uvidíte, že to tak bylo dobře. V galerii najdete, co vám během víkendu udělá radost.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Dívejte se kolem sebe! Někdo bude o víkendu potřebovat vaši pomoc. Neodmítejte, máte v sobě to, co situaci zachrání. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Tady lítá ve vzduchu lež. Pro váš komfort jste k někomu nebyli upřímní a během víkendu se to provalí. Nic příjemného to nebude pro nikoho ze zúčastněných. V galerii najdete, na co si dát pozor.


Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Ve vzduchu je pořádná sexuální energie! Načerpejte ji a užijte si tak, jako už dlouho ne. Pokud se odvážete, bude to nezapomenutelný víkend. V galerii najdete váš tip na víkend.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Ačkoli se tváříte, že vás určitá věc vůbec nezajímá, opak je pravdou. O víkendu se to ukáže! Máte jedinečnou příležitost vyjít s pravdou ven. V galerii najdete, do čeho se rozhodně nepouštět!


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Chováte se, jak se vám zlíbí, a zároveň čekáte, že lidé kolem vás zůstanou za každé situace. Někdy zraníte druhého tolik, že už vám místo ve svém životě neudělá. V galerii najdete, co vám o víkendu udělá naopak radost.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Zkuste být o víkendu aktivní. Ať už zvolíte jakýkoli sport, dodá vám to potřebnou energii. Válení na gauči už bylo dost. V galerii najdete, jaká aktivita vás bude o víkendu opravdu bavit!


Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy