Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Víkendový horoskop: Raky čeká stěhování, Střelce trable s láskou

víkendový horoskop
Zdroj: Extra.cz/ Denisa Zajíčková
+ Dalších 8 fotografií
horoskop

Je tu první víkend v červenci roku 2022! A bude to napjaté. Podívejte se, jak začnou prázdniny právě v tomto roce. Velké sny s sebou přináší i nějaké ty starosti... Přesvědčte se sami! Co čeká právě vás?

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu doženete všechny resty a konečně ve své práci trochu zvolníte. Alespoň jeden večer ale věnujte svému partnerovi, se kterým teď trávíte až příliš málo času. Začíná se to na vašem vztahu podepisovat. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Dejte si o víkendu pozor na lež. Pokud budete někomu úmyslně škodit, vrátí se vám to jako bumerang. Stejně tak by vás mohla o víkendu lákat nevěra s bývalým partnerem, který není ještě zapomenut. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Plní se vám ty nejtajnější sny, tak si to nepokazte tím, že si přestanete důvěřovat. Až příliš pochybujete o každém svém kroku a akorát zpomalujete svůj vývoj. Duševní, ale i kariérní. V galerii najdete, čeho se ještě vyvarovat.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

O víkendu vám plány zřejmě nevyjdou tak, jak jste si představovali. Buďte rádi i za ty maličkosti, které se kolem vás teď dějí, a zbytečně se nefixujte na to, co nefunguje. K ničemu to teď nebude. V galerii najdete, co vás potěší.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zbytečně se nevyptávejte lidí, od kterých nechcete slyšet upřímnou odpověď. Mohli byste krutě narazit na svou bolístku, kterou skrýváte pod pokličkou. Máte šanci zlepšit svůj obraz mezi svými nepřáteli. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Je čas na stěhování. Jiné místo vám přinese větší rozhled a potenciál na rozvoj vaší osobnosti. V lásce vás čeká zkouška, kterou pokud ustojíte, můžete si být jisti, že je to vztah na celý život. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Nebojte se poprat o své místo na slunci, ať už můžete brzy slavit. Někdo vám možná bude házet klacky pod nohy a bude vás to stát o trochu více peněz, než jste předpokládali, ale vše dopadne dobře. V galerii najdete, co vás potěší.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

S partnerem si užijete perfektní čas, který vám dá mnoho báječných vzpomínek. Neseďte o víkendu doma na zadku a vyjeďte si na místo, kde jste ještě nikde nebyli. Nemusí se jednat o zahraničí. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Využijte inspirace, které se vám o víkendu dostane! Ať už chcete psát knihu, rekonstruovat dům nebo cokoliv dalšího, budete přesně vědět, jak na to. A přesně tahle myšlenka vám chyběla. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Vyhýbejte se zbytečným půjčkám! Ať už si budete chtít tentokrát vzít nějakou tu tisícovku navíc na dovolenou nebo elektroniku, pečlivě si rozmyslete, jestli to máte z čeho později splácet. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vaše nezávazné románky mohou tento víkend skončit pořádným problémem. Možná jste riskovali až příliš nebo vedete dva paralelní životy najednou. Víkend tomu dá potřebný závěr! V galerii najdete váš tip.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Potřebujete dovolenou! A nemusí to být úplně zahraničí, pokud víte, že na to letos nejsou peníze. Postačí pár dní v přírodě nebo na rodinné chatě. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si týdenní horoskop ➔

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy