Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Raky čeká romantika, Vodnáři, pozor na morální kocovinu!

Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
VÍKENDOVÝ HOROSKOP
Ambiciózní plány, vzrušující setkání a filozofické úvahy, v tomto duchu se ponese další březnový víkend! Někteří zrozenci budou muset oživit svůj milostný život, jiní budou plánovat nové a hezčí začátky. Mars v Býku vás donutí kopat hodně hluboko, abyste měli život takový, jaký chcete. Měli byste zůstat raději v posteli, nebo vyrazit ven a hledat dobrodružství? Váš víkendový horoskop vám řekne, jak hvězdy ovlivní vaše víkendové plány. Přečtěte si VÍKENDOVÝ HOROSKOP!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Berani, vaše nálada bude na bodu mrazu. Neničte se tím, že se budete pouštět do aktivity, která bude vyžadovat více času, energie nebo peněz, než do ní chcete investovat. V práci jste byli v týdnu nadmíru intenzivní, takže využijte víkend k relaxaci. Jděte na jógu, rezervujte si masáž nebo dělejte něco zábavného. Na co byste se měli zeptat? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Hvězdy doporučují trávit čas se svými oblíbenými přáteli. Takto strávený čas vám poskytne empatii a zábavu, kterou tento víkend potřebujete. Taky můžete mít vysoká očekávání a příliš mnoho požadavků na drahou polovičku. Uberte! Nechte trable v partnerství za sebou a užívejte si víkend se svými přáteli. Co důležitého byste měli splnit o víkendu? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Je na vás něco magického, čím přitahujete pozornost okolí, takže byste neměli být překvapeni, pokud je vaše popularita na vzestupu. Více pozornosti znamená více obdivovatelů. Je to skvělé, pokud jste single, ale pokud jste zadaní, můžete ve svém pokušení zbloudit. Namísto toho, abyste hledali něco jiného, zkuste posílit vztah, který již máte. Na co rozhodně nesmíte zapomenout? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Ráčci, váš víkend bude zaměřený na romantiku, nikoliv na peníze. Vlivem měsíčního uzlu budete skvěle fungovat, využijte tuto energii například ke zkrášlení domova. Od pátečního večera budete připraveni podělit se o své erotické touhy se svou polovičkou. Singles budou jako magnety pro obdivovatele. Co vašeho miláčka nejvíc potěší? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, chcete blízkost a hluboké spojení. Chcete toho hodně a chcete to hned. Podle vašeho víkendového horoskopu můžete očekávat příliš mnoho a příliš brzy. Opravdovou intimitu nelze zdokonalit přes noc. Úsilí vybudovat důvěru a hloubku spojení není jen tak. Musíte své lásce dokázat, že ten čas za to stojí. Co vás mrzí? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Vy a váš partner máte srdce na správném místě. Váš vztah je solidní, ale budou v něm vzestupy a pády. Mars v Býku vám pomůže překonat nervový kolaps, z toho, že se nedokážete ztotožnit se svým já. Musíte ale pochopit, že jste požehnáni láskou, která při vás stojí. Co je vždy jednodušší? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, potkáte-li svého ex, nenechte se zatáhnout do rozhovoru a pozvání na kávu odmítněte. Podruhé do stejné řeky nevstoupíš. Zemitá energie v sobotu upřednostňuje setkání s potenciálním milencem nebo se těší na intimní den s vaším miláčkem. Po čem musíte skočit? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Tento víkend si přivedete z večírku kohokoliv. To může být lákavé, ale nemáte žádnou záruku, že to zábavné a žhavé. Ale nevyčítejte si, když se po náročném pracovním týdnu odměníte něčím pouze pro vás. Budete spokojenější a odpočinutější, což se nakonec pozitivně odrazí na celkovém fungování. Nejste spokojeni se svým zevnějškem, co udělat? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milostný život nabírá zajímavý směr. Budete překvapeni, jaký program o víkendu vaše spřízněná duše nachystá. Vysoká energie v partnerství se bude pohybovat směrem k důležitému rozhodnutí. Půjde o zásnuby? Hvězdy vám k tomu dávají prostor. Co tedy můžete čekat? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Zadaní Kozorozi pokukují po někom, kdo si umí užívat života plnými doušky, ale měli by se zklidnit a oživit svůj vztah randem. Pokud hledáte lásku, může dojít k přitažlivosti s někým vysoce magickým, svalnatým nebo odvážným. Zadaní, na co byste si měli dát pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Hvězdy předurčují dobrodružství na jednu noc. Zábavu máte posvěcenou. Jen pozor, druhý den byste mohli mít morální kocovinu. Od sobotního večera do nedělního odpoledne budete možná potřebovat nějaký čas, abyste se dobili emocionálně, takže se snažte vyhnout jakémukoli dramatu, které vám přijde do cesty. Co nedělejte? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Během páteční noci se vrátíte zpět na romantickou trať a během party nebo zábavné akce můžete potkat někoho přitažlivého. Než si začnete stěžovat na svého miláčka, uvědomte si, že pro vás dělá první, poslední. Kdo vás vytáčí a komu se nemůžete zavděčit? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články