Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Víkendový horoskop: Raci v sobě probudí poctivost, Blížencům dojdou peníze

Horoskop na tento víkend: Raci v sobě probudí poctivost, Blíženci pocítí nedostatek financí
Zdroj: pixabay
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Přinášíme vám horoskop na první zářijový víkend! Podívejte se, co si hvězdy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu připravily a pro koho je nový začátek školního roku tak trochu oříškem.

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu vás překvapí, jaké věci bude třeba vyřešit s partnerem. Máte nasazeny růžové brýle a nevidíte, co vám ubližuje. Buďte upřímní. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.


Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Z plánovaného výletu zřejmě nic nebude, váš partner narychlo změní plány. To vás rozčilí, protože jste se dlouho těšili. Pozor, ať nevyvoláte velkou hádku. V galerii najdete váš víkendový tip.


Beran (21. 3. - 20. 4.)

Co oči nevidí, to srdce nebolí. Pokud tento víkend porušíte své morální zásady, možná byste si to měli nechat pro sebe. Zlomili byste druhému srdce. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na pořadu dne bude úklid domácnosti a přestavba nábytku. Zřejmě očekáváte podzim skutečně ve velkém, a tak děláte už teď potřebné změny. Do toho, Býci! V galerii najdete, co dalšího vás čeká.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Občas se zkuste zamyslet nad tím, co vše máte, a buďte za to vděční. Trvalá soustředěnost na oblasti, kde cítíte nedostatek, ho jen prohlubuje. V galerii najdete, na co si dát o víkendu pozor.


Rak (22. 6. - 22. 7.)

Dělejte svou práci poctivě a bude to na ní vidět. A to nejen v práci, ale o víkendu i doma na zahradě. Domácnost je pro vás v poslední době nutné zlo, a tak ji dost zanedbáváte. V galerii najdete, co vás potěší.


Lev (23. 7. - 22. 8.)

Potěšte přátele svou přítomností a neodmítejte pozvání na jedno z posledních letošních grilování! Nezadané by tam mohl zaujmout opravdu atraktivní protějšek. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.


Panna (23. 8. - 22. 9.)

Poslouchejte své tělo a ono vám dobře napoví. Přemíra alkoholu tento víkend by vás mohla potrápit celý následující týden. Jezte více ovoce, zeleniny a nezapomeňte odpočívat. V galerii najdete, co vám udělá radost.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

Jsou chyby, které napravíte a ty, které nikoli. Vždy od každého očekáváte omluvu, sami však omluvou opravdu šetříte. O víkendu by vás tento přístup mohl stát dlouhodobé přátelství. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.


Štír (24. 10. - 22. 11.)

Strávit celý víkend jen v posteli u dobrého filmu vás bude skutečně lákat! A proč byste vlastně měli pořád něco dělat? Pokud se chcete válet, směle do toho! V galerii najdete, na co si dát pozor.


Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Možná si to ještě neuvědomujete, ale kroky, které ve vašem životě děláte, nejsou ty správné. Pokud si chcete šlapat po štěstí, děláte to skutečně svědomitě. Nebuďte zbabělci a udělejte změnu! V galerii najdete tip na víkend.


Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Vy jste poslední dobou pěkní sobci. Očekáváte od ostatních pomoc, sami se však o ně nezajímáte. Mohli byste na to doplatit a příště budete na vše sami. V galerii najdete, co dalšího pro vás hvězdy mají.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy