Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Víkendový horoskop: Raci usmíří dlouhodobý konflikt, Kozorohům hrozí ztráta peněz

Tenhle vztah nemůže přežít, pokud se jednou za čas nebudete vídat osobně.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
víkendový horoskop

Nový víkend je tu a s ním i další horoskop! Už víte, co čeká jednotlivá znamení zvěrokruhu a čeho bude lepší se v tento čas vyvarovat? 

Vodnář (21. 1. - 20. 2.)

O víkendu načerpáte úplně novou energii, která vás posune dál. V pracovní oblasti se vám začne opravdu dařit, přijde zajímavá příležitost. Nezapomeňte však i odpočívat. V galerii najdete váš tip.

Ryby (21. 2. - 20. 3.)

Nikomu o víkendu nelžete. Snadno by se to mohlo obrátit proti vám. Pokud skrýváte velké tajemství, hrozí jeho odhalení. Dlouholetá přátelství se mohou tento víkend narušit. V galerii najdete, čeho se vyvarovat.

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Čekají vás poměrně náročné dny. Vypadá to na konflikt s rodinou, který otevře dlouhodobě neřešené křivdy. Rovněž by se vás o víkendu mohl snažit někdo zneužít ke svému finančnímu prospěchu. Pozor na to! V galerii najdete, co vám udělá radost.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci potkají novou známost! Ať už jste zadaní, či nikoliv, čeká vás velké pokušení. Věnujte víkend také nákupu kvalitních potravin, vaše zdraví vám poděkuje. V galerii najdete váš tip na víkend.Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Dejte si o víkendu pozor na alkohol. Pokud to s ním přeženete, litovat budete ještě v pondělí. Přestaňte se všeho tak úzkostně bát. Není důvod. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Rak (22. 6. - 22. 7.)

V dlouhodobém konfliktu konečně dosáhnete usmíření. Podaří se vám prosadit váš názor a vše se uklidní. To bude pro vás opravdu vytoužená výhra. V galerii najdete, na co si dát pozor.

Lev (23. 7. - 22. 8.)

Všechny vaše sny jsou vám už teď opravdu blízko! Komunikujte s vyšší sílou a obracejte se k vesmíru. Nesmíte však ustat. V galerii najdete, co by vám v této situaci mohlo pomoci.

Panna (23. 8. - 22. 9.)

Nevzdávejte své sny, vše dopadne dobře. Zkuste se vnitřně uklidnit a komunikovat se svou duší. O víkendu budete bojovat s vnitřním dítětem. V galerii najdete, co dalšího si pro vás hvězdy připravily.Váhy (23. 9. - 23. 10.)

O víkendu budete mít touhu se jen bavit! Veškeré starosti půjdou mimo vás. Budete rozverní a váš smysl pro humor bude oslňovat všechny kolem. Užívejte si! V galerii najdete, co vás potěší.

Štír (24. 10. - 22. 11.)

Naplánujte si na víkend čas v přírodě. Hlavním zdrojem vaší energie pro tento čas budou stromy. Z nich budete čerpat klid a harmonii. V galerii najdete, čeho se o víkendu vyvarovat.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)

Vypadá to, že vaše přemrštěné nároky na partnerský vztah vám brání skutečně zapustit kořeny. Zapřemýšlejte, jestli nedržíte svou hlavu v minulosti. V galerii najdete váš tip na víkend.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Dejte si velký pozor! Mohli byste přijít o nemalý obnos. Dopřeje si více odpočinku a nepřepínejte se. Chybějící energie by mohla vést k velké chybě. V galerii najdete, co dalšího vás čeká.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy