Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Raci přijdou s novými milostnými kousky, Lvy čeká kritika

Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
astro
Poslední říjnový víkend je tady! A co čeká jednotlivá znamení? Hvězdy si na vás posvítí. Někteří zrozenci budou mít trable v lásce, jiní budou ničit vše okolo. Na tento víkend hvězdy předpovídají i mejdanové dobrodružství. Co dalšího vás čeká? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!

BERAN (21. 3. - 20. 4.)

Milí Berani, víkend vypadá velmi slibně. Pro vás a vašeho miláčka plánujete zábavný program. Netušíte ale, že se objeví někdo, kdo vám ho bude chtít překazit. Nedejte se a užijte si zasloužené volno. A jaký víkend čeká na singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BÝK (21. 4. - 21. 5.)

Milí Býci, v sobotu budou vaše milostné energie na vrcholu. Máte bláznivé nápady a vaše drahá polovička má o vás trochu starost. Sebejistě ukazujete, po čem toužíte. A jak na tom budou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, o tomto víkendu si moc nezahrávejte! Přijdou chvíle, kdy i vy budete muset s pravdou ven. Singles potřebují jistotu, ale nedokáží upoutat tolik pozornosti. Čemu se musíte rozhodně vyhnout? To se dozvíte ve fotogalerii.

RAK (22. 6. - 22. 7.)

Milí Raci, čeká vás divoká víkendová jízda. Svou drahou polovičku zasvětíte do nových milostných praktik a zamíříte i do přírody. Singles projeví nezvyklou náklonnost. Před čím si ale musí dávat pozor? To se dozvíte ve fotogalerii.

LEV (23. 7. – 22. 8.)

Milí Lvi, o víkendu se budete cítit podvedení. Máte pocit, že svému miláčkovi dáváte maximum. Ostré kritice se však nevyhnete. Zkuste být nad věcí. A co fantastického se přihodí nezadaným? To se dozvíte ve fotogalerii.

PANNA (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, o víkendu budete řešit rodinné problémy a z celé situace budete zoufalí. V neděli se vše zlepší a vyrazíte společně na výlet. Se svým miláčkem stojíte při sobě. A co si připravily hvězdy pro singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.)

Milé Váhy, nedovolte, aby vám váš milovaný zkazil dámskou jízdu. Rozhodně jděte a jeho nevhodné poznámky později zkousnete. V neděli si to vzájemně vynahradíte. A jak si povedou singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Milí Štíři, o víkendu budete nervózní a své negativní emoce bude přenášet na okolí. Vaše drahá polovička bude pěkně naštvaná, měli byste vymyslet něco, čím si ji udobříte. I singles budou na nervy? To se dozvíte ve fotogalerii.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Milí Střelci, o svého idola hodláte bojovat za každou cenu. Jen pozor na žárlivé scény, to by taky mohl vzít nohy na ramena. Zadaní budou lenošit a cpát se. Před čím vás ale hvězdy varují? To se dozvíte ve fotogalerii.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Milí Kozorozi, singles se necítí zrovna fit, ale někoho okouzlí natolik, že se do vás zamiluje. Rozhodně buďte na pozoru! Ve vztahu to budete mít složitější. Co vám bude váš partner vyčítat? To se dozvíte ve fotogalerii.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, o víkendu potřebujete upustit páru. Co vám brání? Váš miláček, který je vám neustále v patách. Držte své emoce na uzdě a rozumně mu to vysvětlete. A singles? To se dozvíte ve fotogalerii.

RYBY (21. 2. – 20. 3.)

Milé Ryby, budete potřebovat pomoc. Proto se obrátíte na svou rodinu, ti vám samozřejmě vyjdou vstříc. V lásce to je jako na houpačce. A jak na tom budou singles? Co nedokáží? To se dozvíte ve fotogalerii.

Související články

Další články